Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Фурнітура

Використання фурнітури від кращих світових виробників дозволяє виготовляти довговічну і володіючу різноманітними функціями металопластикову продукцію. Тому компанія ViGrand зупинила свій вибір на двох брендах: Vorne та Maco.

vorne logo - ФурнітураФурнітура Vorne

Vorne – це турецьке підприємство, яке виробляє фурнітуру для металопластикових вікон з 1985 року. Завдяки відносно низькими цінами і бездоганній якості своєї продукції, цей бренд дуже швидко завоював популярність в Європі. Фурнітура Vorne експортується в 40 країн по всьому світу, в тому числі і до України. Якість комплектуючих підтверджується сертифікатом УкрСЕПРО.

Основними перевагами фурнітури від торгової марки Vorne є висока надійність, довговічність і мультифункціональність. Технологія виробництва відповідає стандарту ISO 9001, а це означає, що якість продукції жорстко контролюється виробником. Для цих цілей була створена лабораторія з 6 випробувальними стендами, на яких перевіряється витривалість механізмів протягом 20 тис. циклів відкривання-закривання. Контроль товщини нанесенного антикорозійного покриття, яке має становити не менше 12 мікрон, тривалентним хромом здійснюється на спеціальній автоматичної лінії. Також всі матеріали, що надходять на виробництво, так само як і готова продукція, проходять інструментальний контроль на предмет відповідності стандарту ISO 9001.

maco1 - ФурнітураФурнітура Maco

Maco – бренд австрійської компанії Mayer & Co, яка займається випуском віконної фурнітури і комплектуючих вже понад 60 років. Володіючи великим досвідом в даній галузі, підприємство випускає функціональні механізми для металопластикових вікон, які мають видатну якість і численнимі функції. Найцікавішими з них є:

Піднімаючий блокатор, який є обов’язковим компонентом фурнітури для ПВХ вікон Maco. Їм обладнуються всі вікна з поворотно-відкидним механізмом, і завдяки йому при закриванні або відкриванні вікна стулки не провисають і не зачіпають стулкову коробку.

  • Регульовані замикаючі цапфи зі збільшеним ходом (до 38 мм) виключають випадкове провертання запірних механізмів під час закривання, а також забезпечують надійне зцеплення з запірними планками і, таким чином, повне притискання вікна по периметру рами.
  • Пригальмовуючі пластикові втулки в петлях, які виключають тертя між металевими деталями. Завдяки цьому строк служби фурнітури може становити до 10 років.
  • Унікальне воскове покриття всіх комплектуючих гарантує плавне і безшумне відкривання і закривання і додатковий захист від іржавіння. Це запатентований винахід компанії Mayer & Co.
  • Тришарове антикорозійне покриття Silber Look, що наноситься шляхом гальванізації: шар цинку товщиною в 6 мкм, потім шар хрому і молекулярне воскове покриття.