Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Питання / Відповіді

Всі хочуть зробити свій будинок, або квартиру, якомога затишнішим і теплішим. Не менш важливою є і така архітектурна деталь, як вікна, про які й піде мова далі.
Вікна є найважливішим елементом будь-якого житлового приміщення. Вони виконують відразу кілька функцій: ізоляція від зовнішнього світу, захист від природних факторів, забезпечення затишку і світла в будинку і т. д. Завдяки сучасним технологіям сьогодні на ринку представлений дуже широкий вибір вікон. Їх виготовляють з різних матеріалів, таких як дерево, алюміній, ПВХ (металопластик). Кожен вид вікон має свої плюси і мінуси, але найбільше позитивних якостей притаманне саме вікнам з ПВХ профілю.

Цей фактор особливо актуальний для нашого клімату, де взимку досить низька температура, а влітку — висока. Якщо раніше для підвищення теплоізоляції доводилося заклеювати шпарини, то з появою ПВХ-вікон ця необхідність зникла повністю.
Теплоізоляція вікон ПВХ забезпечується багатокамерними рамами, а також повною герметичністю склопакета. Збільшені розміри профілю дозволяють зберігати тепло ще надійніше. Ці параметри дозволяють назавжди забути про протяги і необхідності утеплювати вікна на зиму.

Проблема зайвого шуму є особливо актуальною для тих, у кого вікна виходять на галасливий бік вулиці. Металопластик, в порівнянні з іншими видами матеріалів, які використовуються у виготовленні вікон, зменшує шум більш ніж наполовину. В середньому значення звукоізоляції знаходиться в межах 25-30 дБ.

Вікна ПВХ можуть перебувати в експлуатації як мінімум 20 років, а в деяких випадках ці терміни досягають і 30 років. Це говорить про високу якість і довговічності матеріалу, з якого виготовляються такі вікна. Це дозволить не лише заощадити кошти, але і надовго позбавити себе від турбот по заміні вікон.

Вікна ПВХ відрізняються тим, що занадто високі і дуже низькі температури, а також висока вологість повітря, не чинять на них згубного впливу. Після монтажу таких віконних конструкцій більше не буде необхідності фарбувати і шпаклювати їх щовесни.

Завдяки особливій конструкції вікон ПВХ, забезпечується повна їх герметичність. Металопластик має в 15 разів більший опір проникненню повітря, ніж звичайне дерево. Така властивість даного матеріалу повністю виключає протяги і потрапляння вологи.

Навряд чи хтось буде сперечатися, що вікна з ПВХ виглядають набагато виграшніше, ніж вікна з дерева або алюмінію. Будь-який будинок буде виглядати більш сучасно і акуратно, якщо в ньому встановити металопластикові вікна. А за рахунок широкого вибору кольорів і гнучкості матеріалу, вони можуть мати будь-яке забарвлення, фактуру і конфігурацію. Клієнт самостійно вибирає зовнішній вигляд вікон, які він хоче бачити в своєму будинку або квартирі.

Вікна з металопластикового профілю мають високі протизламні характеристики, що теж дуже важливо враховувати. За рахунок особливої фурнітури, проникнення через вікна з вулиці не є можливим.

Незважаючи на те, що вікна з ПВХ відрізняються досить великою кількістю позитивних якостей, вони цілком доступні масовому споживачу. Ці вікна є одними з найдешевших, що пояснюється, в тому числі, високою конкуренцією на сучасному ринку.

Для тих, хто турбується про безпеку матеріалу вікон, цей варіант, безсумнівно, підійде. В результаті множинних перевірок і експертиз було доведено, що ПВХ є повністю безпечним для людини. Про це свідчать відповідні сертифікати та висновки.

Заказчик может выбрать необходимые дополнения к окнам, такие так москитные сетки, подоконники, ручки и др.

Замовник може вибрати необхідні доповнення до вікон, такі як москітні сітки, підвіконня, ручки та ін.

Таким чином, вікна з ПВХ профілю – краще рішення для сучасного будинку або квартири, що повністю підтверджує надана вище інформація. З їх допомогою можна поліпшити зовнішній вигляд свого житла, а також удосконалити тепло- і звукоізоляцію.