Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Монтаж ПВХ-конструкцій

Установка металопластикових вікон в квартирах вже давно не є чимось екстраординарним. За останні десять років кількість компаній, що пропонують послуги з виготовлення та монтажу таких ПВХ-конструкцій збільшилася в рази. Це позитивно позначилося на ціні, і тепер дозволити собі подібну “розкіш” можуть навіть люди зі скромним бюджетом.

Однак, скління квартири металопластиковими вікнами все-таки має певні нюанси, знання яких необхідно як замовникам, так і виробникам та монтажникам. З огляду на описані далі тонкощі ви зможете не тільки уникнути можливих неприємних сюрпризів, але і правильно розподілити свій “віконний бюджет”.

lamination pvh 2 300x175 - Монтаж ПВХ-конструкційПерше, на що слід звернути особливу увагу, це зняття замірів. Ця процедура вимагає особливої ​​точності, так як форма і розміри майбутнього металопластикового вікна, або двері, залежать саме від неї. І тут може чекати перший підступ.

Справа в тому, що всі багатоповерхові будинки поступово просідають в грунт. Швидкість просідання залежить від маси будівлі і якості фундаменту. А ось “рівномірність” просідання залежить від матеріалів, які використовувалися при будівництві. І якщо панельні будинки в цьому плані є більш стабільними (найгірше, що може трапитися – це перекоси бетонних плит в місцях стику), то цегляні можуть піднести сюрприз у вигляді просідання окремої ділянки стіни. У таких випадках можуть знадобитися додаткові підготовчі та післямонтажні (оздоблювальні) роботи для усунунення недосконалості форми віконного отвору.

Наступним за важливістю аспектом є вимоги до теплоізоляційних характеристик вікна.

Металопластикові конструкції добре підтримують температуру в приміщенні завдяки трьом факторам: багатокамерним профілям, склопакетам і щільності прилягання стулок в закритому положенні. Остання характеристика є константою для всіх без винятку ПВХ вікон і дверей. Камерність профілів і склопакетів можуть відрізнятися, і про них варто задуматися, перш ніж замовляти вироби.

Щоб прийняти правильне рішення, дайте відповідь на два питання:

  • Що ви збираєтеся склити?
  • Яку температуру в квартирі забезпечує централізоване опалення?

Якщо ви встановлюєте вікна в житлових кімнатах, і взимку у вас не холодно (18-20 ℃), то вам цілком підійдуть “теплі” профілі (4-5 повітряних камер) і однокамерні склопакети. Для скління балкона, якщо він не є “продовженням” кімнати, можна використовувати “холодні” профілі, але тоді будуть потрібні “теплі” балконні двері. Якщо одна, або кілька, кімнат вашої квартири виходять на сонячну сторону, то варто задуматися про установку вікон з тонованим склопакетами. Цей варіант скління обійдеться трохи дорожче, але вбереже вас від надто яскравого світла в ясну погоду.

Ще одне питання, над яким варто задуматися, це пора року, в яке буде відбуватися установка.

Для виробників і монтажників металопластикових конструкцій літо є спекотним часом не тільки через температуру повітря, але і завдяки величезній кількості замовлень. У той же час, деякі фахівці з установки ПВХ виробів вважають, що найкращою порою року для даних робіт є зима. Чому? Відповідь дуже проста: монтажна піна, яка повсюдно використовується при установці, в спеку надмірно розширюється, а при зниженні температури повітря, особливо до негативних значень, зменшується в об’ємі. Таким чином, надійно “задутий” влітку віконний отвір взимку може обзавестися щілинами.

Компанія Vigrand забезпечить вас не тільки високоякісними і гарантовано надійними металопластиковими виробами, а й інформативними відповідями на всі питання, що стосуються вартості, функціональності, озі теплоізоляційних характеристик вікон і дверей.