Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Балконні блоки

Балконний блок – конструкція, що складається з двері та вікна. Вона виводить на лоджію, зберігає тепло, захищає від шуму і пилу. Тому там потрібне скління, яке періодично рекомендується міняти. Але щоб це стало вдалою ідеєю, і можна було надовго забути про ремонт, важливо врахувати всі нюанси при виборі, установці, використанні обновки.

balkon1 300x300 - Балконні блокиЯкі конфігурації балконних блоків мають попит

Купівля такого товару завжди передбачає орієнтування на параметри отвору. Перед розрахунком замовлення на місце монтажу повинен приїхати фахівець, щоб зробити заміри, і на підставі цих значень буде створюватися або підбиратися виріб. Також дані габарити визначають, які двері і вікно на балкон, в якій кількості, співвідношенні доцільно ставити.

Зазвичай для типових будинків підходять такі різновиди:

 1. Стандарт. Рухомі тут тільки двері, вони виконують функцію провітрювання, є можливість відкидного верху, плюс безпосереднє призначення виробу. При цьому інша частина залишається глухою.
 2. З віконцем (в іншому – він аналогічний з попереднім). Часто це необхідність в разі, коли ширина отвору набагато більше звичайної.
 3. Французьке скління (від підлоги) – потрібно в багатьох новобудовах, так як їх планування спрямоване на збільшення потрапляння світла в приміщення. Але при бажанні зробити такі в квартирі зі стандартними габаритами доведеться демонтувати частину стіни, що нерідко означає і перенесення батареї.
 4. За типом метелика. В цьому випадку двері розташовуються посередині прорізу, і балконне вікно розташовується по обидві його сторони. Деякі хрущовки потребують використовувати саме цей варіант.

ПВХ-вироби зручні саме тим, що їх можна створити для будь-якого отвору, незалежно від розмірів, форми і складності. Але більшість металопластикових установок дуже прості у виробництві і не викликають складнощів при монтажі.

Балконний блок – ціна, з чого вона формується?

Вартість встановлення балконного блоку складно дізнатись без урахування основних параметрів отвору. Саме на підставі габаритів і виду товару, наявності або відсутності додаткових придбань можна говорити про підсумковий чек. На нього безпосередньо впливають розцінки на:

 1. Двері і вікно на балкон (тут йде калькуляція розмірів і різновидів профілю, склопакета).
 2. Комплектуючі.
 3. Допоміжні позиції, які замовник може вибрати за бажанням.
 4. Роботу майстра.

У компанії ViGrand консультанти обов’язково допоможуть Вам отримати всі відомості про витрати. Тут надають прозорі прайси і інтуїтивно зрозумілі формули розрахунку підсумкової суми. Ви можете також оцінити високий рівень послуг організації, переконатися в якості сервісу і сумлінності працівників. У ВіГранд установка балконного блоку – відповідальний процес, який вимагає ідеального результату. Ми цінуємо своїх клієнтів.

balkon2 300x300 - Балконні блокиЧому Вам варто зробити замовлення тут?

Ми працюємо з пластиковими виробами багато років, і колосальний досвід роботи від постійного потоку замовників допомагає відточувати всі тонкощі виробництва і установки. Тому наша команда може гарантувати:

 1. Стовідсоткову якість товару.
 2. Професіоналізм і гідний результат монтажу, якщо він був замовлений в цій компанії.
 3. Лояльні розцінки.
 4. Своєчасність доставки продукції.
 5. Доброзичливість і високу кваліфікацію працівників.

Хотіли б купити балконні двері з вікном в Миколаєві і не пошкодувати про це? Вам потрібен ViGrand! Ми вже готові приступити до обговорення деталей вашої обновки, домовлятися, коли приїде фахівець для виміру, і враховувати інші Ваші побажання.