Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Балконні блоки

Балконний блок – конструкція, що складається з двері та вікна. Вона виводить на лоджію, зберігає тепло, захищає від шуму і пилу. Тому там потрібне скління, яке періодично рекомендується міняти. Але щоб це стало вдалою ідеєю, і можна було надовго забути про ремонт, важливо врахувати всі нюанси при виборі, установці, використанні обновки.

установка балконного блокаЯкі конфігурації користуються попитом

Купівля такого товару завжди передбачає орієнтування на параметри отвору. Перед розрахунком замовлення на місце монтажу повинен приїхати фахівець, щоб зробити заміри, і на підставі цих значень буде створюватися або підбиратися виріб. Також дані габарити визначають, які двері і вікно на балкон, в якій кількості, співвідношенні доцільно ставити.

Зазвичай для типових будинків підходять такі різновиди:

 1. Стандарт. Рухомі тут тільки двері, вони виконують функцію провітрювання, є можливість відкидного верху, плюс безпосереднє призначення виробу. При цьому інша частина залишається глухою.
 2. З віконцем (в іншому – він аналогічний з попереднім). Часто це необхідність в разі, коли ширина отвору набагато більше звичайної.
 3. Французьке скління (від підлоги) – потрібно в багатьох новобудовах, так як їх планування спрямоване на збільшення потрапляння світла в приміщення. Але при бажанні зробити такі в квартирі зі стандартними габаритами доведеться демонтувати частину стіни, що нерідко означає і перенесення батареї.
 4. За типом метелика. В цьому випадку двері розташовуються посередині прорізу, і балконне вікно розташовується по обидві його сторони. Деякі хрущовки потребують використовувати саме цей варіант.

ПВХ-вироби зручні саме тим, що їх можна створити для будь-якого отвору, незалежно від розмірів, форми і складності. Але більшість металопластикових установок дуже прості у виробництві і не викликають складнощів при монтажі.

Скільки це коштує

Вартість конструкції складно дізнатись без урахування основних параметрів отвору. Саме на підставі габаритів і виду товару, наявності або відсутності додаткових придбань можна говорити про підсумковий чек. На нього безпосередньо впливають розцінки на:

 1. Двері і вікно на балкон (тут йде калькуляція розмірів і різновидів профілю, склопакета).
 2. Комплектуючі.
 3. Допоміжні позиції, які замовник може вибрати за бажанням.
 4. Роботу майстра.

У компанії ViGrand консультанти обов’язково допоможуть Вам отримати всі відомості про витрати. Тут надають прозорі прайси і інтуїтивно зрозумілі формули розрахунку підсумкової суми. Ви можете також оцінити високий рівень послуг організації, переконатися в якості сервісу і сумлінності працівників. У ВіГранд установка балконного блоку – відповідальний процес, який вимагає ідеального результату. Ми цінуємо своїх клієнтів.

установка балконных дверейЧому Вам варто зробити замовлення тут?

Ми працюємо з пластиковими виробами багато років, і колосальний досвід роботи від постійного потоку замовників допомагає відточувати всі тонкощі виробництва і установки. Тому наша команда може гарантувати:

 1. Стовідсоткову якість товару.
 2. Професіоналізм і гідний результат монтажу, якщо він був замовлений в цій компанії.
 3. Лояльні розцінки.
 4. Своєчасність доставки продукції.
 5. Доброзичливість і високу кваліфікацію працівників.

Хотіли б купити балконні двері з вікном в Миколаєві і не пошкодувати про це? Вам потрібен ViGrand! Ми вже готові приступити до обговорення деталей вашої обновки, домовлятися, коли приїде фахівець для виміру, і враховувати інші Ваші побажання.