Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Оплата та доставка

Умови оплати та доставки металопластикових виробів

Після того, як Ви обрали металопластиковий або алюмінієвий виріб (вікно, двері і т пд.), необхідно замовити зворотний дзвінок і з Вами зв’яжуться наші менеджери.

Вам буде надана вся необхідна інформація щодо асортименту продукції, порядку оформлення замовлення, способів оплати товару, термінів виготовлення, процедури доставки і монтажу виробів.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, наступним кроком буде виклик майстра на замір. Це можливо зробити в телефонному режимі, або підійти в будь-який з офісів компанії за вказаними адресами. Виклик майстра на замір безкоштовний.

Після того, як майстер зробить точні заміри, проводиться розрахунок вартості виробів, комплектуючих і монтажу, обумовлюються терміни виготовлення конструкцій і потім підписується договір з клієнтом та інші супутні документи.

Якщо замовлення оформлене без монтажу, то передоплата за конструкції та комплектуючі складає 100%

За умови оформлення замовлення з монтажем, передоплата буде складати 80%, решта розрахунку відбувається після монтажу і підписання акту виконаних робіт.

Оплату замовлення можливо здійснити за готівковий або безготівковий розрахунок.

Доставка конструкцій містом і підйом на поверх – безкоштовно.

Доставка виробів може здійснюватися кількома шляхами:

  • Самовивіз.
  • Доставка заводською машиною. Завод здійснює безкоштовну доставку та підйом виробів. Безкоштовна доставка можлива лише по Миколаївській, Одеській та Херсонській областям. Вартість доставки в інші регіони необхідно уточнювати у менеджера під час оформлення замовлення.
  • Доставка транспортною компанією Україною. Здійснюється за рахунок клієнта.

Опалата за безготівковим розрахунком може здійснюватися кількома способами:

Оплата банківською картою за допомогою терміналу.

Послуга “Оплата частинами” від Приватбанку. “Оплата частинами” працює як безвідсоткова розстрочка. З її допомогою можна розбити вартість товару на декілька рівнх платежів. При “Оплаті частинами” сума покупки має складати не менше 10000 грн. Розтрочка дається на 3 місяці. Для “Оплати частинами” необхідна банківська карта з кредитним лімітом не менше 2500 грн.

“Миттєва розстрочка” від Приватбанку. Розстрочку можна оформити на строк від 2 до 25 місяців, незалежно від суми покупки.

Державна програма “Теплий кредит” від Приватбанку та Ощадбанку. У рамках цієї програми, яка працює з 2014 року, можна отримати кредит на купівлю енергозберігаючих конструкцій. При цьому держава компенсує 35% від вартості.

Сьогодні такі кредити можуть отримати власники приватних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи. Жителям багатоквартирних будинків “теплі” кредити не видають з квітню 2018 року за наказом Кабміну.