Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Французькі балкони

Сучасний домашній інтер’єр часто передбачає застосування різних новинок і нетрадиційних рішень, що поліпшують зовнішній вигляд квартири. І одним з варіантів, які допомагають перетворити простір, вважається установка французького балкона. Він являє собою віконну конструкцію, яка дозволяє насолоджуватися панорамним видом за рахунок протяжності від стелі до самої підлоги.

Чому їх варто встановити

Дана конструкція користується все більшим попитом, оскільки варіацій виконання і цінових категорій багато. Плюс вона має наступні переваги:
 1. Значне візуальне розширення лоджії, куди потрапляє багато світла.
 2. Можливість зберегти єдиний стиль оформлення, адже не доведеться займатися обробкою стін – все засклено. Потрібно тільки попрацювати над стелею і покриттям підлоги.
 3. Ідеальний екстер’єр. Під час установки видаляється старий парапет, який часто псує вигляд, але від нього рідко позбавляються під час монтажу інших різновидів вікон.
Французьке скління балкона – ідеальний варіант для міцних лоджій, здатних витримати таку вагу. Адже опорна конструкція і самі профілі, великі обсяги скла – стають важкими, в сумі. Ви можете перевірити, чи підходить Вам така варіація виробу, запросивши фахівця на оцінку міцності балконних частин будинку.
Єдиний мінус, вартий уваги любителів посидіти на віконці – це відсутність можливості поставити підвіконня. Скло простягається з самого верху до підлоги, і монтувати додаткову поверхню не має сенсу. Однак панорамним видом можна насолоджуватися, організувавши місце для відпочинку – комфортний диван, гамак, пуф або крісло-гойдалку.

Як вибрати

Засклення балконів в підлогу в кожній ситуації буде мати свої особливості, які необхідно враховувати при створенні замовлення. Кожен пункт впливає не тільки на ціну, але і на процес експлуатації, довговічність використання покупки. Професіонали рекомендують придивитися до таких параметрів:
 1. Матеріал обшивки. Часто використовують гіпсокартон, вагонку, пластик або МДФ-панелі. Вони мають різну вартість і відмінні властивості.
 2. Чи повинні бути в приміщенні вбудовані елементи меблів. Полички, шафи або важкі столи будуть додатковою масою, яку повинен врахувати фахівець.
 3. Утеплення – чи потрібно додаткове покриття, або придбана конструкція вже несе цю функцію. Якщо лоджія планується як додатковий житловий простір, то її краще утеплити.
 4. Ламінування – чи потрібна послуга, або стандартне забарвлення підходить під бачення власників квартири.
Якщо балкон французького типу в Миколаєві стане ще однією житловою “кімнатою”, то правильно буде вибирати мінімум 5-камерний профіль. А скло повинне мати хоча б 2 камери, краще – 3, з огляду на мінливу ​​погоду в даній місцевості.

Чому покупці вибирають ВіГранд

Компанія ViGrand пропонує в Миколаєві ПВХ-продукцію від самого виробника з 2006 року. Великий досвід в підборі асортименту і продажу дозволяє співробітникам безпомилково визначати, який варіант виробу підходить конкретному покупцеві. Ці висновки консультанти роблять на підставі наявних параметрів приміщення та побажання потенційного замовника.
Значна перевага даної організації полягає в тому, що вартість французького балкона досить доступна, і за неї покупець отримує:
 • високоякісну продукцію;
 • своєчасне виготовлення замовлення;
 • можливість встановити як бюджетні варіанти виробів, так і створити їх в оригінальному форматі;
 • гарантійне обслуговування.
Перед початком встановлювальних робіт замовник може скористатися послугою демонтажу старої конструкції. У неї включено не тільки видалення, але і вивезення матеріалу, сміття спецтехнікою.
Всі варіанти і пропозиції обговорюються перш, ніж укладати угоду. Вам надається цінник, і тільки після узгодження приступаємо до створення балкона Вашої мрії.

Залишились питання?

Замовити дзвінок