Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Глухі пластикові двері: особливості та правила вибору

Глухі пластикові двері – це бюджетне та комфортне рішення для облаштування житлового будинку, дачі чи громадського закладу. Такі вироби з ПВХ невибагливі у догляді, характеризуються простотою монтажу і можуть прослужити до 10 років і більше.

Пластикові двері глухі — ціна універсальності застосування

Глухі пластикові двері — це гарний вибір для будь-якого приміщення. Встановлення такого універсального виробу можливе як всередині, так і зовні житла. Завдяки стійкості до вологи та перепадів температур їх часто використовують в Одесі, Миколаєві, Херсоні та інших містах України у спортивних комплексах, салонах краси, кафе та дитячих навчальних закладах. За сферою застосування можна виділити три категорії:

  • Балконні металопластикові двері глухі. Дуже популярна конструкція, тому що дозволяє встановку як на засклений, так і на незасклений балкон. Завдяки характеристикам ПВХ їм не шкодить дія різних кліматичних факторів.
  • Міжкімнатні перегородки із ПВХ актуальні у будь-яких будинках. У квартирі двері металопластикові глухі можуть бути встановлені в санвузлі або при вході в технічне приміщення.
  • Вхідні конструкції. Через привабливий зовнішній вигляд і доступну ціну їх часто встановлюють у котеджі та дачі, а також у магазини, медичні центри або навчальні заклади.

Особливості конструкції глухих дверей ПВХ

Найчастіше двері ПВХ — це розпашні, розсувні або розкладні конструкції (вибір залежить від особливостей приміщення та наявності вільного простору). Форма дверей в основному класична прямокутна, але, якщо необхідно, вони можуть бути виготовлені під проріз в будівлі (наприклад, у формі арки). Порівнювати їх вартість, можна тільки знаючи всі габарити, але обов’язковими елементами є:

  • Дверна коробка. Це каркас, який фіксується в отворі. У нього входить армуюча основа, навіси, а також частина у відповідь при монтажі замикаючих механізмів.
  • Полотно є листом пластику без будь-яких вставок (може бути порожнистим або з суцільним заповненням). Простота виготовлення глухих дверей і зумовлює їхню невисоку вартість.
  • Фурнітура (навіси, замки та засувки, ущільнювач, ручки). Залежно від типу дверей (вхідні, міжкімнатні або балконні) набір елементів буде відрізнятися.

Як вибрати та купити двері металопластикові вхідні глухі за хорошою ціною в Одесі чи іншому місті України?

Не варто заощаджувати на облаштуванні приміщення. Але якщо вам потрібні якісні та недорогі матеріали, то купити виріб ПВХ від надійного заводу-виробника ViGrand – найоптимальніший варіант. Компанія може надати документи, що підтверджують безпеку виробу, та гарантію. Якщо двері плануються для установки на вході, ми допоможемо підібрати вироби з міцним каркасом, ребрами жорсткості. Також у нас ви маєте можливість придбати захист від злому та надійні замки з високим класом захисту від зловмисників.