Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Ламінація вікон ПВХ?

Всім звичний білий колір металопластикових вікон є аж ніяк не єдиною опцією для цих конструкцій. Для того, щоб ПВХ вироби краще вписувалися в інтер’єр та екстер’єр приміщення, можна скористатися ламінуванням профілів на етапі виготовлення вікна чи двері. У підсумку ви отримаєте не тільки бажаний зовнішній вигляд, а й додатковий захист конструкції від зовнішніх впливів.

Види ламінації

Металопластикові вікна та двері можна ламінувати з одного боку (внутрішнього або зовнішнього), або відразу з обох. Виходячи з технології, доступні два варіанти ламінації: плівкова і “в масі”. Між собою вони відрізняються ціною і строками виготовлення, але при цьому мають свої переваги і недоліки. Нижче ми розглянемо кожен з цих варіантів докладніше.

Плівкова ламінація

Цей вид ламінації здійснюється за допомогою обклеювання металопластикових профілів спеціальними плівками, які можуть мати різні кольори або фактурні малюнки (наприклад, під різні породи дерева).

Плівкову ламинацию можна використовувати як для одностороннього, так і для двостороннього оздоблення металопластикових виробів. При цьому, можна вибрати різні варіанти забарвлення, для кращого поєднання з екстер’єром будівлі і інтер’єром приміщення.

Єдиним недоліком плівковою ламінації є строк, необхідний для утворення стійкого адгезивного зчеплення плівки з поверхнею профілю (вони буквально стають одним цілим). В середньому це додає 10-15 днів до строку виготовлення звичайного металопластикового виробу. Ламінація здійснюється на спеціальному обладнанні, а потім знаходиться під наглядом на предмет прояви браку.

Ламінація в масі

Цей варіант ламінування дещо відрізняється від попереднього, так як для нього використовуються пофарбовані в процесі виготовлення металопластикові профілі. В даному процесі використовуються пігменти, що додають профілям різні відтінки коричневого кольору.

Зібрані з таких профілів вироби також покриваються спеціальною плівкою, яка забезпечує текстурний малюнок і виконує захисну функцію (запобігає вигорання профілю через вплив ультрафіолетового випромінювання). В результаті, такий вид ламінації вимагає всього 3-4 дні для виготовлення.

Який вид ламінації вибрати?

Крім бажаного зовнішнього вигляду металопластикового вікна або двері, не останню роль відіграє також вартість кольоровий конструкції. В середньому, ПВХ виріб з одностороннім плівковим ламінуванням обійдеться на 20-30% дорожче, ніж стандартне біле вікно. Відповідно, двостороння ламінації збільшить ціну вікна або двері на 40-60%.

Ламінація в масі, через використання забарвлених профілів і захисних плівок, є більш дорогим варіантом. При виборі цього варіанту слід враховувати, що віконна або дверна конструкція буде коштувати в два рази дорожче, ніж стандартна. Однак, така ціна є цілком виправданою, так як колір і фактура будуть виглядати більш природно і однорідно, ніж при використанні плівкової ламінації.

На заводі компанії Vigrand ви можете замовити будь-який тип ламінування (плівкову або “в масі”) і вибрати відповідний саме вашому інтер’єру і екстер’єру колір і фактуру для необхідного вам металопластикового вікна або двері.