Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Монтажна піна для вікон – як вибрати?

У будівельних магазинах монтажна піна для вікон пропонується в широкому асортименті, але інформації про те, які її докладні характеристики, часто критично мало. А причина в тому, що виробники не проводять достатню кількість досліджень для надання точних і перевірених даних. В результаті покупець змушений практично навмання вибирати балон, не знаючи напевно, чи буде відповідати його вміст потребам.

Єдине, що всім точно відомо – піна для пластикових вікон високого якості не буде дуже дешевою. І зазвичай її ціна виправдовується в разі, коли необхідно зробити гідну установку дорогого склопакета. Адже щоб він залишався функціональним, треба подбати про хороші матеріали.

Що потрібно знати про це перед покупкою

Якісна піна для монтажу вікон продається не скрізь, і іноді інформації на етикетці дуже мало для того, щоб зрозуміти, наскільки вона підходить. Придбання має здійснюватися тоді, коли є вся необхідна база даних:

  1. Усадка піни. Вона заповнює всі порожнини між вікном і отвором. Система така, що після нанесення маси вона піддається розширенню зсередини, після цього застигає. Такий процес сприяє деякій усадці. Тобто, відбувається незначне зменшення об’єму, що іноді впливає на збільшення напруги в місцях зіткнення з конструкцією. Цей показник слід вважати одним з найважливіших, тому важливо вибирати мінімальну цифру (зазвичай ідеальне число не перевищує трьох відсотків).
  2. Пористість монтажної піни – означає сукупну величину розмірів і кількості повітряних мас в пінному розчині. Чим більше таких “пір”, тим вище сполучна надійність. Потрібно, щоб зміст закритих повітряних утворень в загальному обсязі становила не менше 88%. При цьому треба простежити, щоб виріб не містив “раковини”.
  3. Обсяг монтажної піни. Багато будівельників і любителів ремонтних робіт орієнтується на обсяг маси товару. Але тут є важливий нюанс: необхідно враховувати, що вказана кількість відображає тверде і кінцеве агрегатний стан матеріалу, застиглого в ідеальних умовах. Але в реальності багато що залежить від температури, вологості в приміщенні (чим холодніше, тим менше буде обсяг затверділої піни).
  4. Скільки часу повинна застигати монтажна піна. Якщо матеріал було нанесено товщиною до 5 см, то застигання можна очікувати протягом трьох годин (хоча фінішу полімеризації вона досягне через 7 годин). При чому і тут можливі значні відхилення, в залежності від параметрів повітря в кімнаті. Тому не рекомендується знімати “надлишки” як тільки поверхня стала на дотик твердою – всередині вона може ще доходити до цього стану. І тоді зайве втручання серйозно знизить якість шва.
  5. Адгезія монтажної піни. Цим словом називається властивість маси “приклеюватися”. Воно особливо актуально, коли необхідно провести запінювання великої площі – від 5 см заввишки (шириною). Низькі показники приведуть до більш складної процедури заповнення порожнини, а також до перевитрат матеріалу.
  6. Якість балона і вартість монтажної піни не завжди мають чіткий взаємозв’язок, але хороший товар завжди відрізняється більш економною і грамотною витратою матеріалу. Також це відбивається на зручності використання – не потрібно зайвих натискань для видобутку маси. Хороший клапан виключає підбурювання повітряних об’ємів, які просто не потрапляють всередину системи. Будівельники зазначають і таку позитивну сторону якісного виробу, як зручніша установка пластикових вікон на піну навіть в разі повторного застосування балона.
  7. Ізоляційні властивості виробу – він, крім основного призначення, виконує функцію захисту від вологи, шуму і утримання тепла. Наприклад, маса часто має коефіцієнт теплопровідності 0,032 Вт / м2 (для порівняння, ці показники у мінеральної вати 0,038)

Від чого ще залежать розцінки

montazhnaya pena dlya okna kakaya luchshe 300x169 - Монтажна піна для вікон - як вибрати?Сказати напевно, яка монтажна піна краще для вікон, не можна. Адже різні торгові марки, характеристики і якості виробу значно відрізняються і підходять для різних ситуацій, потреб користувачів. При цьому розцінки також не можуть бути показником однозначно високої якості, так як вони можуть бути продиктовані дорогими складовими, але ніяк не грамотним підходом до технологічного процесу.

Ви можете спробувати розібратися самостійно у всіх нюансах і особливості рецептури. Але є варіант вникнути в ці моменти разом з фахівцями нашої компанії, зацікавленими в ідеальному результаті. Вони можуть не тільки підказати, яку піну вибрати для установки вікон, грунтуючись на своєму досвіді, а й готові допомогти її грамотно застосувати.