Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Оплата товару

В нашій компанії клієнт має можливість оплатити металоплатсикові та алюмінієві вироби готівкою або безготівковим розрахунком.

Опалата за безготівковим розрахунком може здійснюватися кількома способами:

  • Оплата банківською картою за допомогою терміналу.
  • Послуга “Оплата частинами” від Приватбанку. “Оплата частинами” працює як безвідсоткова розстрочка. З її допомогою можна розбити вартість товару на декілька рівнх платежів. При “Оплаті частинами” сума покупки має складати не менше 10000 грн. Розтрочка дається на 3 місяці. Для “Оплати частинами” необхідна банківська карта з кредитним лімітом не менше 2500 грн.
  • Державна програма “Теплий кредит” від Приватбанку та Ощадбанку. У рамках цієї програми, яка працює з 2014 року, можна отримати кредит на купівлю енергозберігаючих конструкцій. При цьому держава компенсує 35% від вартості. Сьогодні такі кредити можуть отримати власники приватних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи. Жителям багатоквартирних будинків “теплі” кредити не видають з квітню 2018 року за наказом Кабміну.
  • “Миттєва розстрочка” від Приватбанку. Розстрочку можна оформити на строк від 2 до 25 місяців, незалежно від суми покупки.

Готівковий розрахунок клієнт може здійснити в будь-якому офісі компанії, після укладення договору. Для замовлення необхідно внести передплату в розмірі 80% від вартості замовлення (за умови замовлення монтажу), решта суми виплачується після установки виробів. У випадку, коли клієнт купує конструкції без монтажу, оплата здійснюється в розмірі 100%.