Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Панорамне скління лоджії

Рішення засклити лоджію забезпечує привабливий естетичний вигляд житла та гарні ізоляційні властивості. Ваш балкон отримає нове життя, оскільки, обравши панорамне скління лоджії в Миколаєві, можна з комфортом створити додатковий простір у вашій оселі. У вас з’явиться нове місце, де можна провести час. Більше того, система скління також зменшить шум транспорту вдвічі.

Чому варто засклити лоджію в квартирі?

  • Захист від вітру та негоди. Балкон також можна використовувати в погану та вітряну погоду.
  • Більше світла, більше місця. Розсувне скління буквально розширює огляд. Балкони виглядають більше, а вітальня світиться зовсім в іншому світлі. Незважаючи на прозорість для зовнішнього світу, у вашому житлі легко зберегти конфіденційність за допомогою стильних штор чи жалюзі.
  • Розширена зручність використання. Установка скління балконів дозволяє навіть навесні та восени використовувати це місце як зону відпочинку. Це пов’язано з тим, що пластикові вікна на лоджію захищають від низьких температур та поганої погоди.
  • Енергозбереження. Засклення балконів значно економить витрати на опалення, так як засклене приміщення утворює буферну зону між кімнатою, що обігрівається, і зовнішнім світом.
  • Архітектура. Архітектурні переваги полягають у гладкій скляній зовнішній поверхні фасаду та тонких, ледь помітних системних профілях, які створюють максимальну прозорість та легкість. Оздоблення балконів системою ПВХ гармонійно вписується в архітектуру будинку, не погіршуючи його зовнішній вигляд.

Від чого залежить вартість скління лоджії у Миколаєві?

Панорамне скління – завдання технічно складне, тому виконувати його мають справжні професіонали, досвіду та знань яких вистачить, щоб врахувати усі індивідуальні особливості конкретного отвору та вибрати оптимальне рішення.

Які є варіанти облаштування прорізів лоджій:

  • Розпашні. Найпопулярніший вид. Характеризується надійністю та простотою обслуговування. Окремий випадок такого рішення – відкидні системи. Вони дозволяють відкрити стулку і при бажанні закріпити її для провітрювання.
  • Розсувні. У таких варіантах систем можна переміщувати рами щодо одна одної у потрібному напрямку.
  • Безрамні. Цей варіант панорамних вікон підходить для прорізів будь-якого типу та розміру, можна вибрати будь-який спосіб відкривання стулки (відсунути полотна убік за допомогою роликів, розкрити їх або скласти книжкою).

Замовити розрахунок панорамного скління можна у нашій компанії. Ми є офіційним представником заводу-виробника ViGrand у Миколаєві та пропонуємо надійні матеріали, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.