Панорамне скління лоджії

Рішення засклити лоджію забезпечує привабливий естетичний вигляд житла та гарні ізоляційні властивості. Ваш балкон отримає нове життя, оскільки, обравши панорамне скління лоджії в Миколаєві, можна з комфортом створити додатковий простір у вашій оселі. У вас з’явиться нове місце, де можна провести час. Більше того, система скління також зменшить шум транспорту вдвічі.

Чому варто засклити лоджію в квартирі?

  • Захист від вітру та негоди. Балкон також можна використовувати в погану та вітряну погоду.
  • Більше світла, більше місця. Розсувне скління буквально розширює огляд. Балкони виглядають більше, а вітальня світиться зовсім в іншому світлі. Незважаючи на прозорість для зовнішнього світу, у вашому житлі легко зберегти конфіденційність за допомогою стильних штор чи жалюзі.
  • Розширена зручність використання. Установка скління балконів дозволяє навіть навесні та восени використовувати це місце як зону відпочинку. Це пов’язано з тим, що пластикові вікна на лоджію захищають від низьких температур та поганої погоди.
  • Енергозбереження. Засклення балконів значно економить витрати на опалення, так як засклене приміщення утворює буферну зону між кімнатою, що обігрівається, і зовнішнім світом.
  • Архітектура. Архітектурні переваги полягають у гладкій скляній зовнішній поверхні фасаду та тонких, ледь помітних системних профілях, які створюють максимальну прозорість та легкість. Оздоблення балконів системою ПВХ гармонійно вписується в архітектуру будинку, не погіршуючи його зовнішній вигляд.

Від чого залежить вартість скління лоджії у Миколаєві?

Панорамне скління – завдання технічно складне, тому виконувати його мають справжні професіонали, досвіду та знань яких вистачить, щоб врахувати усі індивідуальні особливості конкретного отвору та вибрати оптимальне рішення.

Які є варіанти облаштування прорізів лоджій:

  • Розпашні. Найпопулярніший вид. Характеризується надійністю та простотою обслуговування. Окремий випадок такого рішення – відкидні системи. Вони дозволяють відкрити стулку і при бажанні закріпити її для провітрювання.
  • Розсувні. У таких варіантах систем можна переміщувати рами щодо одна одної у потрібному напрямку.
  • Безрамні. Цей варіант панорамних вікон підходить для прорізів будь-якого типу та розміру, можна вибрати будь-який спосіб відкривання стулки (відсунути полотна убік за допомогою роликів, розкрити їх або скласти книжкою).

Замовити розрахунок панорамного скління можна у нашій компанії. Ми є офіційним представником заводу-виробника ViGrand у Миколаєві та пропонуємо надійні матеріали, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>