Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Пластикові і дерев’яні вікна: що краще?

Іноді, перш ніж приймати рішення про встановлення, треба розібратися, які вікна краще: пластикові або дерев’яні для монтажу в Миколаєві. Адже сучасні технології не стоять на місці, і обидва варіанти можуть підійти, в залежності від потреб покупця. Ці матеріали орієнтовані на різні пріоритети, що дозволяє споживачу вибирати для себе найкраще.

Про дерев’яні рами

plastik ili derevo - Пластикові і дерев'яні вікна: що краще?Незважаючи на те, що пластикові рами стали справжнім трендом, тепер можна використовувати деревину з не меншим комфортом. Технологічні можливості сучасного обладнання надають свободу маніпуляцій з формою виробів. Тому у виробників з’явилися ресурси для обробки даного матеріалу, і результати перевершили всі очікування.

Головні особливості застосування дерева для віконної установки:

 1. Презентабельність і естетичність конструкції.
 2. Натуральний склад, що забезпечує природну вентиляцію.
 3. Особливий затишок і відчуття надійності.
 4. Від типу класу використовуваної рослини (дуб, модрина та інше) залежить термін служби виробу і його ціна.
 5. Екологічність.

При цьому такий варіант вимагає регулярного догляду і нанесення фарби або спеціального покриття для захисту від вологи, сонця або шкідників. Склад засобу залежить від того, яке дерево було використано для збірки конструкції. Також недоліком даного товару іноді вважають наявність (хоч і невисокого) ризику гниття матеріалу, через несподівані погодні змін і стійку підвищену вологість.

Про пластикові профілі

ПВХ-вікна заслужено довгий час мали відмінність від інших пропозицій на ринку. Вони і досі мають ряд переваг, що дозволяють:

 1. Тривало використовувати виріб без особливих зусиль в експлуатації і догляді.
 2. Користуватися воістину практичним виробом.
 3. Легко контролювати параметри повітря в квартирі за рахунок надійної ізоляції.
 4. Замовити ламинацию вікна, якщо потрібно адаптувати раму під дизайн інтер’єру (в тому числі, якщо потрібно створити дерев’яну текстуру).

У компанії ViGrand є безліч пропозицій, які Ви можете купити за адекватні гроші. При цьому можна розраховувати на довговічність в кілька десятків років, за умовою, що забезпечується мінімальний догляд і виконуються нескладні правила експлуатації.

Підсумкове порівняння

Питання про те, краще підійдуть пластикові або дерев’яні вікна в Миколаєві, повинно підкріплюватися грунтовним порівнянням обох варіантів. І в залежності від пріоритетів власників, вже можна приймати рішення. Одні готові купувати товар, навіть якщо це дорого, щоб отримати максимальний результат. Іншим важливо оптимальне співвідношення якості і розцінок, представлених конкретною фірмою.

Отже, головні переваги деревини:

 1. Повітропроникність.
 2. Можливість екологічної нешкідливої переробки матеріалу.
 3. Багаторічний термін служби.
 4. Природна естетика, що виграє навіть на тлі з ламінацією під дерево.
 5. Універсальність зовнішнього вигляду, підходить до будь-якій обстановки.

При цьому металопластик володіє наступними позитивними сторонами:

 1. Висока герметичність.
 2. Довговічність.
 3. Практичність у догляді.
 4. Можливість оформлення під будь-який дизайн приміщення.
 5. Швидке виробництво.

Кожен покупець може вибрати той варіант, який найбільш оптимально буде підходити по бюджету, параметрам і зовнішньому вигляду. Але в обох випадках важливо звернутися до надійної компанії, яка стовідсотково надасть якісний виріб, незалежно від матеріалу або конструктивних особливостей.

Чому в ВіГранд завжди вигідніше?

Низькі розцінки далеко не завжди виправдовують очікування, так як часто доводиться переплачувати за складність монтажу, ремонт або зовсім заміну вікна. Практика показує, що якість має бути висока, і вартість помірна, щоб в результаті заплатити мінімум. Адже така продукція не потребуватиме вкладень ще дуже багато років.

І компанія ViGrand дотримується саме такої політики – за помірну суму продати стовідсотково надійну продукцію. Вона буде служити багато десятків років справно і без зайвих доплат. Плюс, ми серйозно ставимося до якості фурнітури, адже така забезпечує:

 • довговічність, навіть при активних динамічних навантаженнях;
 • мінімізацію ремонтних робіт (тільки профілактичні);
 • більш статусний зовнішній вигляд виробу.

Ми думаємо про деталі, тому наші пропозиції виходять настільки вигідними і вдалими. Не важливо, вибір впаде на пластик або дерево – ми не підведемо Вас.

Залишились питання?

Замовити дзвінок