Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Пластикові вікна під дерево

Коли стандартне забарвлення профілів втрачає актуальність, або просто хочеться чогось новенького, встановлюють ПВХ вікна під дерево. Це простий і універсальний спосіб облагородити зовнішній вигляд приміщення і виділити отвір серед інших. А якщо замовляти їх у надійного виробника, то якість виробу нічим не поступатиметься класичного варіанту.

 

Особливості та переваги такого рішення

Досвід замовників недобросовісних компаній показує, що покупка кольорових профілів може обертатися розчаруванням. Адже вони продають презентабельну, але не практичну установку.

Однак клієнти ViGrand знають, що дана фірма використовує сучасні технології щодо колорування товару, тому їх продукція відрізняється довгою службою і надійністю. Не важливо, замовляєте Ви білий колір дверей або пластикові вікна під дерево – це буде якісний виріб. Хоча варіант оформлення отвору під натуральну деревину набирає обертів у продажу через цілий ряд своїх особливостей:

 • невелика різниця в ціні;
 • можливість обирати відтінок під дизайн інтер’єру;
 • функціональність цього склопакету рівноцінна білому варіанту.

При цьому наша продукція обов’язково має низку таких переваг:

 • надійний захист від агресивних погодних умов – і в спеку, і в холод в будинку комфортно;
 • навіть біля проїжджої частини з активним трафіком шуми не проникають в квартиру;
 • безпеку від несанкціонованого проникнення в приватне володіння;
 • довговічність служби, навіть при активному використанні системи.

Не важливо, купите Ви пластикові вікна під дерево, або оберете білосніжний відтінок, це буде вдале рішення. Однак деревні текстури тепер є актуальним елементом сучасних інтер’єрів.

Як робиться ламінація вікон під дерево

Існує два варіанти створення деревного ефекту на поверхні профілю. Обидва, якщо виготовлені в ВіГранд, мають високі характеристики в процесі установки і експлуатації. Різниця лише в технології:

 1. Нанесення кольорової плівки на готовий виріб. Причому це можна зробити в односторонньої або двосторонньої варіації – з однієї зі сторін (вулична, внутрішня) або з обох.
 2. Фарбування пластику на етапі виробництва, додаткова обробка текстури в готовому вигляді.

У першому випадку колір основи залишається білим (видно тільки в розрізі), в іншому – навіть вона створюється в тому тоні, в якому будуть ці металопластикові вікна під дерево. Великий вибір відтінків дозволяє підібрати оптимальний варіант забарвлення, а варіабельність технології нанесення надає можливість створення декору в різних умовах.

Як відбувається процес ламінування вікон та дверей

Матеріал для поклейки спеціальної плівки – акрилове покриття, що складається з двох шарів:

 1. Нижній відповідає за захист від негативного впливу високої температури, а також – від пошкоджень при помірному механічному впливі на поверхню профілю.
 2. Верхній – володіє особливим складом і забезпечує надійність покриття, навіть при активному сонячному освітленні (плівка не вигоряє).

Пластикові вікна, ламіновані під дерево в Миколаєві, припускають використання спеціалізованого обладнання. В процесі нанесення досягається температура 130 градусів, що дозволяє покласти плівку максимально рівно і щільно. Але багато що залежить від самого матеріалу, низька його якість може звести використання інноваційних технологій до нуля.

Тому ми подбали про те, щоб кожен ресурс мав гідний рівень і склад, позитивно показував себе на практиці. Додатково влаштовуємо, так звані, краш-тести, що дозволяють визначити ступінь надійності конструкції. Також проводяться опитування клієнтів, за їх згодою, з приводу збереження виробу і задоволеності від придбання через рік.

Чому за профілями під деревину – тільки в ВіГранд?

Надійність компанії, що надає послуги з виробництва, продажу та встановлення, має дуже високе значення для комфорту експлуатації. Тому Вам не потрібно шукати, де бюджетно пропонують ламіновані вікна під дерево в Миколаєві, просто звертайтеся до консультантів в ВіГранд. Ми гарантуємо:

 1. Довгий термін використання нашої продукції.
 2. Абсолютну якість як виробу, так і покриття.
 3. Великий вибір кольорів, різновидів конструкції.
 4. Можливість скористатися послугами по монтажу – кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи готові поставити Вам склопакети за вигідними розцінками.

Замовляйте послуги у нас і забудьте про проблеми з вибором і використанням металопластикових профілів!

Залишились питання?

Замовити дзвінок