Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Пластикові вікна з кватиркою

Металопластикові конструкції призначені розширювати горизонти можливостей для їх власників. Не обов’язково вибирати стандартний склопакет з профілем, Ви можете встановити і пластикові вікна з кватиркою, якщо забажаєте. Деякі можуть назвати цей елемент старомодним, однак, данина минулому не виключає очевидних переваг даного рішення. Багато користувачів відзначають його практичність.

plastikovye okna s fortochkoj - Пластикові вікна з кватиркоюПоняття і різновиди

Такий вид конструкції створений на підставі всім відомих стулок невеликого розміру з минулого, які відкривають, щоб провітрити приміщення. Дерев’яні рами і занадто простий віконний пристрій – головні асоціації у багатьох, хто чує слово “кватирка”. Але сучасна її варіація передбачає набагато більш продуманий принцип функціонування виробу, що легко доводиться на практиці.

Види пластикових вікон з кватиркою:

  1. Врізне – самий акуратний спосіб створення додаткової стулки. Він передбачає повне поєднання з розміром і палітрою відтінків вихідного об’єкту. Це найдовговічніший, красивий і дорогий варіант.
  2. Змінне – вимагає попереднього зняття мірок. Принцип роботи полягає в установці горизонтально орієнтованих полозів, що виконують також функцію закріплення, відкривання і закривання. Це поширений метод створення невеликого отвору, але його доцільно організовувати в сезонних будівлях.
  3. Розрізне – поділ однієї з віконних стулок, сама конструкція кріпиться на спеціально встановлені петлі, щоб вона була розташована злегка над основною поверхнею.

Також ще на етапі замовлення варто продумати, які можливості при цьому будуть у інших частин віконної системи. Вони можуть бути рухомими (відкидними, поворотними) або глухими, кожна з них або одна-дві.

Які плюси

Таке рішення, як кватирка в пластиковому вікні, має ряд переваг, відсутніх в інших конфігураціях металопластикових конструкцій:

  1. Можливість провітрювання без ризику переохолодження, так як холодне повітря потрапляє виключно в верхню частину приміщення. Опускається вже маса більш комфортної температури.
  2. Безпека дітей і деяких домашніх вихованців. Дитині на такій висоті проблематично дотягнутися до отвору і пролізти в нього, не кожна тварина може це зробити, що виключає випадання.
  3. Підходить любителям кімнатних рослин. Квіти часто ставляться на підвіконня, що ускладнює повне відкривання основної стулки.
  4. В дану конструкцію легше встановити спеціальну вентиляційну систему, яка контролює надходження повітря в кімнату.

Ступінь користі від виробу залежить від його якості, адже проблеми в процесі експлуатації можуть серйозно погіршити враження і комфорт використання, в цілому. Тому рекомендується не вчитися на своїх помилках, а довіряти професіоналам, які довели надійність продукції на практиці. Замовляйте металопластикові вікна з кватиркою ViGrand в Миколаєві і забудьте про сумніви та побоювання з приводу якості обновки.

Відносні мінуси

Деякі прихильники виняткових нововведень використовують аргументи, щоб довести наявність серйозних недоліків таких конструкцій. До них відноситься:

  • трохи більша сума оплати, через додаткові елементи (але зазвичай додається максимум 30% від загальної вартості);
  • наявність додаткової палітурки, що зменшує надходження світла в кімнату (проте це відчутно тільки якщо віконний проріз дуже маленький);
  • відсутність гармонії зовнішнього вигляду установки (хоча багато дизайнерів сьогодні часто віддають данину минулому).

Якщо Ви бажаєте купити пластикове вікно і сумніваєтеся, чи потрібна додаткова стулка, можете проконсультуватися з фахівцями ВіГранд. Ми докладно розповімо про всі нюанси на підставі інформації, яка буде уточнена в процесі спілкування зі співробітником компанії.