Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Розсувне засклення балконів

Якщо площа лоджій не дозволяє встановлювати вікна з орними вікнами, то можна організувати розсувне скління балконів.
Це значна економія простору, і естетично виглядає привабливо, оригінально. Якщо виріб було виготовлено у добросовісного виробника, то конструкція буде практичною, зручною і простою у використанні.

Особливості монтажу розсувних вікон на балкон

razdvizhnoe osteklenie balkonov - Розсувне засклення балконівЯкість установки системи залежить від кваліфікації працівників і самої фірми, яка надає послуги. Тому важливо звертатися до надійних організацій, здатних перетворити гідне придбання в довговічні пластикові розсувні балконні рами. У Миколаєві таких дизайнерських рішень багато, адже проектування будівель передбачає компактні лоджії.

Компанія ViGrand спеціалізується на подібних особливих спорудах вже багато років. При співпраці з нами Ви отримуєте гарантію на:

 • високу якість виробу і роботи;
 • застосування хороших матеріалів, перевірених на практиці;
 • екологічно чисте проведення монтажу.

Ми уточнюємо всі нюанси і деталі ще на етапі замовлення, потім промовляємо на місці знову, щоб уточнити, наскільки реальна установка відповідає параметрам, запропонованих замовником. В результаті ми виготовляємо і монтуємо Вам розсувні вікна на балкон, ціна яких відповідає якості. А з урахуванням довговічності і практичності системи можна сказати, що цей продукт має дуже демократичну вартість.

Різновиди розсувних балконних рам

Класифікувати такі пропозиції можна за кількістю стулок. Їх чисельність, в залежності від розміру лоджії, може починатися з трьох-чотирьох і не обмежується верхніми значеннями. Стулки “ходять” по спеціально призначених для цього рейках, забезпечуючи всередині приміщення вільний простір.

Також покупцеві доведеться вибирати, яку скляну систему на свої розсувні пластикові вікна на балкон в Миколаєві він хоче бачити. Це може бути:

 • звичайне скло в один шар;
 • стандартний склопакет;
 • утеплений варіант попереднього варіанту – складається з декількох скляних полотен, зберігаючи усередині теплий комфортний повітря.

Також, якщо конструкція дозволяє, клієнт може купити профіль для монтажу двері на балконі, це забезпечує зручне її відкривання при вході на лоджію. Вона має той же вигляд, що звичайне вікно, відмінність тільки в висоті – від підлоги і до верхньої точки отвору.

Переваги розсувних пластикових вікон на балкон від ВіГранд

Така варіація установки має низку відчутних переваг:

 1. Економія простору під час приведення профілю в динаміку. Відкриття стулки не заважає у вузькому приміщенні.
 2. Естетичний зовнішній вигляд, він дещо відрізняється від звичайних механізмів, що привертає увагу.
 3. Легкість використання – маса елементів не відчувається, максимально проста експлуатація.

Розсувні вікна ПВХ на балкон від нашої компанії надають потенційним клієнтам можливість вибору конструкції. Але в будь-якому випадку вона буде:

 • практичною;
 • надійною;
 • якісною;
 • довговічною;
 • презентабельною;
 • простою в догляді.

ВіГранд – виробник, якому можна довіряти, адже він вже довів, що його товар повністю відповідає заявленим параметрам і характеристикам.

Залишились питання?

Замовити дзвінок