Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Що потрібно знати перед покупкою ПВХ вікна?

Якщо ви думаєте про заміну старих вікон на нові ПВХ, то компанія ViGrand в Миколаєві — це те, що вам потрібно. В даний час існує велика кількість виробників металопластикових виробів, що ускладнює вибір для споживачів. Для того, щоб ви точно знали, на що звертати увагу при покупці вікон ПВХ, ми підготували список ключових моментів.

Дешево — не значить якісно

Думаємо, вам не стане відкриттям інформація про те, що виробництво будь-якої якісної речі передбачає використання відповідного дорогого обладнання, сировини та професійної робочої сили. Хороший продукт повинен коштувати своїх грошей, тому придбати якісні вікна ПВХ дешево — нездійсненне завдання.

Замовляючи бюджетний профіль та фурнітуру, заощаджуючи на монтажі, не варто очікувати якісної теплоізоляції від металопластикових вікон. Монтаж — один з ключових аспектів замовлення виробів із ПВХ, так як це складний і точний процес, від якості якого залежить термін експлуатації вікон. Вибирайте надійні компанії, які мають досвід у роботі з різними системами та профілями.

Вибір вікон

Ось деякі з основних моментів, які слід враховувати перед покупкою надійного вікна із ПВХ.

  1. Ефективне використання енергії. Це дуже важливий аспект, на який слід звернути увагу. Купівля високоякісних пластикових вікон може підвищити енергоефективність вашого будинку. Вікна повинні мати віконні ущільнювачі завтовшки не менше 3 мм.
  2. Міцність та звукоізоляція. Профіль повинен бути надзвичайно міцним, стійким до відшарування та тріщин. Також вікна повинні бути з подвійним або потрійним склінням. У компанії ViGrand можна придбати багатофункціональні склопакети зі склом від американської компанії Guardian. Спеціальне іонне покриття (Ag+) захищає від ультрафіолету влітку та зберігає тепло в приміщенні взимку. Якісні силіконові герметики та гумові прокладки вікон ПВХ зменшують передачу звуку через них.
  3. Товщина скла. При покупці вікна слід звертати увагу на товщину скла. Кожне вікно має бути або з одинарним (4 або 6 мм) склінням, подвійним (скло 4 мм/шар інертного газу 16 мм/скло 4 мм/шар інертного газу 16 мм/4 мм скло) або потрійним.
  4. Рівень безпеки. Крім прихованої системи замикання, кожне вікно із ПВХ повинно мати якісну фурнітуру. Вона виготовляється з нержавіючої сталі разом з ручками, петлями та фрикційними упорами.

Культура та професіоналізм співробітників

Важливо звернути увагу на те, наскільки ввічливий і привітний персонал компанії, чи можуть вони доступно відповісти на всі питання, що вас цікавлять. Також переконайтеся, що:

  • Менеджер готовий допомогти вам вибрати оптимальну комплектацію вашого вікна з урахуванням призначення приміщення та розташування вікон.
  • Замірник має охайний зовнішній вигляд (виміри – це не брудна робота) і весь необхідний набір інструментів. Виміри виробляються як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони віконного отвору. Не погоджуйтесь купувати вікна без відповідних вимірювань. Навіть стандартні отвори можуть мати нюанси з монтажу, які слід врахувати заздалегідь, щоб не переплачувати надалі.

Якість складання та зовнішній вигляд вікон ПВХ

На довговічність та функціональність виробів із ПВХ впливає використання фурнітури для вікон від найкращих світових виробників. Так, наприклад, компанія ViGrand зупинила свій вибір на двох брендах: Vorne та Maco, тому що ми контролюємо якість та бережемо свою репутацію. Щоб ви не пропустили виробничі недоліки в продукції, зверніть увагу на:

  • Якість зварювальних швів.
  • Пошкодження на профілі.
  • Примикання штапиків.
  • Чистоту скла.

Якщо щось насторожує, обов’язково зв’яжіться з менеджером компанії, в якій ви зробили замовлення, і з’ясуйте всі деталі замовлення.

Монтаж

Навіть найкращі вікна ПВХ стануть марними через погану установку. Завжди користуйтеся комплексними послугами. Встановлювати продукцію повинні монтажники від компанії, де ви замовляли вікна, тому що тільки в такому випадку буде діяти гарантія на монтажні роботи. Уточнюйте під час замовлення, хто і за що відповідає.

Гарантійні зобов’язання

Чим довша гарантія, тим більша впевненість виробника у своєму продукті. Шукайте щонайменше 10 років. Гарантія повинна поширюватися на знебарвлення ПВХ, а також дефектні вироби. Компанія ViGrand надає гарантію 30 років на профіль ПВХ та 20 років на склопакет.

Підсумки

Металопластикові вироби – це дуже конкурентний ринок із сотнями, якщо не тисячами пропозицій по всій Україні. Так що часто можна побачити помітну різницю в цінах на вікна ПВХ і великі знижки. Деякі з них часто досягаються шляхом компромісу за однією або декількома функціями, які ми описали вище. Вибирайте уважно, і тоді ваші вікна радуватимуть вас довгі роки.