Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Скління промислових будівель

З появою нових технологій у виробництві вікон скління промислових будівель вийшло на новий функціональний і естетичний рівень. Наша компанія пропонує установку склопакетів в різних торгових центрах, магазинах, інших великих будівлях спеціального призначення з використанням сучасного обладнання і з повним урахуванням технічного завдання.

Призначення і особливості установки

Сьогодні промислове скління виконує набагато більше функцій, ніж раніше, тепер це не просто скляна перегородка, але ще:

 • повноцінний захист від погодних змін;
 • теплоізоляція, шумоізоляція;
 • додаткове джерело природного світла;
 • частина вимог, що встановлюються для будівель промислового призначення.

osteklenie promyshlennyh zdanij - Скління промислових будівельПодібні конструкції нерідко потрібні на об’єктах, зведених за часи радянського союзу, так як термін служби закінчився, або система вийшла з ладу. І порівнюючи нові вікна зі старими, можна відзначити виняткову естетичність, привабливість обновки. Споруда знаходить більш сучасний зовнішній вигляд, а також отримує не менше довговічний світлопрозорий виріб, який відмінно виглядає навіть як фасад.

Нерідко скління промислових будівель потрібно для:

 1. Простору виробничого, складського призначення, а також для цехів і різних котелень.
 2. Будівель в сфері промисловості, областей, що стосуються металургії, текстилю та харчування.
 3. Виробничих комплексів для ГЕС та АЕС.
 4. Об’єктів, призначених для забезпечення громадського харчування.
 5. Установ, що працюють в сфері медицини та освіти.

Це можуть бути конструкції у вигляді окремих віконець, стекол, розділених перегородками, або виробів стрічкового типу. Ми встановлюємо той тип, який побажає замовник, відповідно до запропонованих нормативів для спорудження даного призначення і різновиди.

Переваги

Фасадне скління торгових центрів часто виглядає дуже презентабельно і не викликає сумнівів в тому, що цей варіант набагато краще невеликих світлопрозорих конструкцій. Під скло таким чином можна зробити будь-яку вітрину або вікно на підприємстві. У кожній із ситуацій повинні працювати фахівці високого класу, як в нашій компанії, тоді можна очікувати від установки ряд переваг:

 1. Безпека експлуатації та її надійність. Їх забезпечують міцний з’єднувальний конструктив, а також посилений профіль.
 2. Довговічність.
 3. При використанні додаткових утеплювальних заходів з’явиться відчутна енергоефективність.
 4. Висока якість освітлення (природне джерело).
 5. Гідний рівень екологічності.
 6. Вогнетривкість і вибухобезпечність.
 7. Стійкість до різних зовнішніх негативних факторів.

Деякі характеристики Ви можете поліпшити. Для цього потрібно просто замовляти систему з умовою, що, наприклад, потрібно додаткове утеплення або захисні властивості скла, стійкого до спеки при виникненні спалаху.

Основні вимоги

Щоб скління виробничих будівель було максимально ефективним і не вимагало додаткових заходів по ремонту або заміни, важливо враховувати всі нормативи і положення законодавства для подібних ситуацій. Адже особливості підприємства істотно впливають на процес роботи і експлуатації конструкції. Нерідко такі установки повинні бути:

 • максимально світлопрозорими, щоб забезпечувати приміщення природним світлом, знімаючи з електромережі напругу на час;
 • захистом простору від опадів, всередину не повинна проникати волога, так як вона сприяє утворенню грибка, а також цвілі;
 • міцними, щоб витримувати можливі навантаження;
 • довговічними – слугувати хоча б 10 років;
 • вентильованими;
 • захищені від попадання прямих сонячних променів в разі виходу отвору на відповідну сторону світла.

І ми знаємо, як забезпечити Вашому об’єкту такі умови, і які характеристики у конструкції повинні бути, щоб в майбутньому не було проблем з органами влади. Наша компанія прискіпливо ставиться до правил та якості виконання послуг, тому клієнтів стає все більше.

Замовляйте скління у нас за самими приємними цінами і отримайте конструкцію на свій об’єкт, яка буде створена в кращому вигляді. Адже наші майстри регулярно підвищують свій професійний рівень, вчаться у європейських фахівців і знають, що таке дійсно якісний продукт, а також – як його зробити, щоб це було по кишені місцевим жителям.

Залишились питання?

Замовити дзвінок