Розбираємо найпоширеніші міфи про ПВХ-вікна. Пора вже поставити крапку у відповіді на питання, чи є доцільною установка пластикових вікон, і які з побоювань потенційних користувачів мають раціональне зерно.
1. Порушення природної вентиляції
Для деяких надійна герметизація склопакета стала приводом для несхвального відношення до новомодної металопластикової конструкції. Їм здається, що через це з’являється шкідливий парниковий ефект.
Однак за фактом температура всередині приміщення змінюється саме через попадання ззовні більш гарячих або холодних повітряних потоків. Краще якщо це буде контрольований процес – за допомогою спеціально встановлених вентиляційних клапанів, а також використання режиму мікропровітрювання.
При цьому сучасні дерев’яні віконні системи також припускають гарну ізоляцію, яка захищає від небажаних коливань показників мікроклімату. Адже це логічніше, ніж дотримуватися варіантів з природною вентиляцією (щілинами в системі), при цьому на зиму заклеювати отвори, а влітку рятуватися сквозняком або ставити потужний кондиціонер, через витік прохолоди.
2. Пластик негативно впливає на дихальні шляхи і екологію
Це припущення звучить розумно для тих, хто не оновлював інформацію з часів, коли слова “пластмаса” і “шкода” були майже синонімами. Сьогодні вікна ПВХ виготовляються з матеріалу, абсолютно нешкідливого для здоров’я. Це доведено численними дослідженнями і офіційно підтверджено професіоналами.
Контраргументи про наявність у складі свинцю, цинку та інших стабілізаторів легко втрачають силу при детальному розгляді технологічного процесу. Там застосовуються лише з’єднання в зміненому, не чистому, вигляді. Плюс варто пам’ятати про стрімкий розвиток інновацій, які дозволяють використовувати пластик не тільки в житлових приміщеннях, але і для виготовлення посуду, а також медичних інструментів, обладнання.
3. Поява жовтизни
Дана претензія до виробу дійсно спостерігається на практиці, тільки виробництво таких моделей датується десятком років тому. Тоді перед виробниками не стояло питання про позбавлення від пожовтіння з плином часу. Сучасні склади містять різні пігменти, що підтримують естетичний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації.
У Миколаєві та інших містах іноді, звичайно, можна помітити жовтуваті пластикові вікна, вироблені недавно. Це свідчить про низьку якість виробу і шахрайство з боку продавця. Щоб убезпечити себе, рекомендується звертатися в такі перевірені фірми, як ViGrand, які цінують свій імідж і потреби клієнта, продають дійсно якісний товар, зроблений на совість.
4. Хороші вікна це занадто дорого
Вкладатися в установку вікна все одно доведеться, не ті у нас кліматичні умови, щоб жити з “голим” віконним отвором. А хороша конструкція не відрізняється дешевиною, адже це:
- шумо- і теплоізоляція;
- довговічність;
- презентабельність;
- функціональність;
- безпека.
Ігнорування гідної якості на догоду зниженим цінам призводить до швидкої заміни склопакета. В результаті виходить переплата і набагато більше витрат людських ресурсів. Хоча орієнтуватися на найдорожчі моделі з надією на те, що це пропорційно кращий варіант, не рекомендуємо.
Також існує паралельна омана про те, що більша кількість камер гарантує відповідну надійність. Але це не зовсім так – потрібно орієнтуватися на кліматичні особливості місцевості, а також враховувати збільшену вагу багатокамерного виробу, щоб визначити оптимальний варіант.
5. Вітчизняна продукція низькоякісна
Існує переконання, що вікна ПВХ, вироблені за кордоном, в європейських країнах за їхніми стандартами, набагато надійніші українських виробів. Може, на початку століття це твердження було доречним і обґрунтованим. Але з появою великої кількості франшиз, іноземних технологій, успішно впроваджених в місцеве виробництво, конкурентоспроможність з Україною на її ж території значно зросла.
Тепер у нас відбувається розробка, виготовлення і продаж найякісніших товарів даної галузі, які відрізняються особливо приємною ціною. Це доведено на практиці, і щороку все більше клієнтів орієнтується саме на українську продукцію, особливо тим фірмам, які надають послуги під ключ і за прийнятною вартістю.
6. Всі фірми наживаються на послугах монтажу
Саме такий висновок зробила більшість, коли зрозуміла, що за послугу установки доведеться доплачувати. В результаті деякі з них вирішили піти, як їм здавалося, простим шляхом – зайнялися монтажем власноруч або викликали сторонніх “майстрів”, що беруть за виконану роботу набагато менше. Тільки ймовірність довговічності і виконання усіх функцій такої конструкції вкрай низька, основні причини полягають в наступному:
- власники приміщення рідко мають всі необхідні навички для повноцінної установки такої складної системи;
- багато фахівців з великим досвідом роботи дійсно можуть змонтувати вікна, тільки їм не знайомі нюанси, що дозволяють зробити це ідеально з продукцією ViGrand.
Для клієнта – завжди добра можливість, коли компанія пропонує фахівців, здатних впоратися з поставленим завданням. Це дозволяє скористатися в майбутньому гарантійними перевагами, які в ВіГранд рідко використовуються, так як товар відрізняється надійністю, служить довго і відмінно функціонує.
7. Установка металопластикових рам дуже брудна
Демонтаж старого склопакету, установка нового, як і будь-яка ремонтна робота, трохи курна, залишається сміття, це нормально. Якщо майстри досить сумлінні, і фірма піклується про клієнтів, то вони вирішують проблему так:
- використовують поліетилен перед тим. як приступити до виконання завдання;
- працюють акуратно, щоб не зіпсувати те, що можна зберегти;
- прибирають будівельне сміття і утилізують його.
Після роботи професіоналів власникам залишається тільки освіжити поверхні в приміщенні і дочекатися закінчення періоду, поки не можна відкривати склопакет (зазвичай близько доби).
8. Пластикові вікна – однотипні
Якщо придивитися до житлових багатоквартирних будинків, то можна помітити, що багато видів скління з металопластику практично однакові. Однак це вибір самих власників, вони вважали за краще поставити стандартний тип виробу і не шукати клопоту в очікуванні і обговоренні, оплаті інших різновидів товару. Насправді, видів оформлення представлено безліч, до них відносяться:
- різні відтінки, візерунки на поверхні пластика;
- будь-яка форма і розмір – можна адаптувати під отвір або створити в стіні нову форму;
- декор;
- багато способів відкривання стулки та інше.
Ви можете обговорити з консультантом оптимальне творче рішення, яке буде по кишені і смаку. Також варто враховувати, що продукція за індивідуальним замовленням може здійснюватися трохи довше стандартного, але вибір дійсно великий.
9. Їх не варто монтувати взимку
Зимовий період сьогодні не характеризується тривалими заморозками нижче 20 градусів за Цельсієм. Найчастіше велика частина цього часу супроводжується показниками близько нуля. В таких умовах монтувати вікно допустимо без негативних наслідків, але:
- робити це повинні професіонали;
- часто їм потрібен спеціальний інструмент (який повинен бути в наявності або додатково орендується);
- всередині приміщення вкрай важливо створити оптимальні умови з належним рівнем вологості і температурним режимом;
- доведеться суворо дотримуватися інструкції майстрів відразу після закінчення робіт, забезпечуючи правильний закріплюючий ефект.
Тому якщо Вам терміново треба поставити склопакети, або просто виникло бажання, можливість створити комфортний мікроклімат, то замовляйте замірника і готуйтеся до затишного продовження зимових днів разом з вікнами ВіГранд. За короткий термін Ваше замовлення буде виконано, якісно встановлене, а Ви – задоволені обновкою, якої іноді так бракує в похмурий період.
Телефонуйте зараз за номерами, вказаними на сайті, і ми допоможемо зробити Ваше життя трохи простішим!