Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Установка пластикових вікон в дерев’яному будинку

У зв’язку з поширенням установок склопакетів в самих різних конструкціях, багато хто ставить питання про те, наскільки проблематично і доцільно ставити пластикові вікна в дерев’яному будинку. Це цілком реально і ефективно, якщо завданням займаються професіонали, адже специфіка такого монтажу вимагає великого досвіду і знання “підводних каменів”. В іншому випадку обновка не може прослужити досить довго, щоб окупити вкладення в неї, і власники зазнають втрат.

Етапи установки

Будь-яку об’ємну роботу можна умовно розділити на частини, і установка пластикового вікна в дерев’яному будинку також виконується по етапах:

  1. Спочатку виконуються підготовчі кроки, вони включають або демонтаж старих вікон, або ставиться окосячок в отвір, щоб дерево не пропускало протяг і не мало можливості осісти з плином часу.
  2. Після цього можна приступати до монтажу – знімаються стулки, штапики, щоб полегшити процес установки віконної конструкції. Далі кріпиться рама на технологічних (тимчасових) клинах і вертикалях, потім надійність перевіряється. Якщо все в порядку, то видаляються деталі, що не передбачені в якості постійних, все герметизується, і рама остаточно фіксується.
  3. Тепер можна приступати до вирішення суміжних завдань – герметизація швів, вона проводиться за допомогою монтажної піни з мелкопористою структурою і високою щільністю. Тут важливо правильно підібрати матеріал, щоб забезпечити довговічність і зробити пластикові вікна в дерев’яний будинок досить герметичними.
  4. Укоси, відливи і підвіконня – останній етап в монтажі ПВХ. Система водовідведення фіксується шурупами з використанням ущільнюючої стрічки або іншого пристосування. Для установки підвіконь підійде цементна стяжка, але частіше застосовують хорошу монтажну піну. Залишається тільки здійснити роботу з косметичного завершення – приховати дрібні тріщини або щілини.

Вкрай важливо користуватися послугами професіоналів, коли ставите вікна в оселі такого типу. Навіть при наявності чіткої інструкції і з загальним уявленням технології складно зробити все за правилами, якщо немає досвіду. Ігноруючи допомогу майстрів Ви ризикуєте переплатити і витратити час, зусилля даремно, якщо не зіпсувати об’єкт так, що буде складно потім виправити.

Відмінність послуг нашої компанії

Ustanovka plastikovyh okon v derevyannom dome - Установка пластикових вікон в дерев'яному будинкуНаша організація – команда професіоналів, які не просто вміють виконувати завдання будь-якої складності, вони сповнені рішучості зробити роботу на совість. Ми відрізняємося від конкурентів тим, що вартість наших послуг в результаті виходить набагато нижче, через довговічність установки і її бездоганне функціонування. Вам ще довго не доведеться навіть думати про звернення до ремонтного сервісу, лагодження, тільки нескладний мінімальний догляд, як зазвичай, включає очищення і періодичну обробку фурнітури.

Ви можете зробити замовлення на монтаж пластикового вікна в дерев’яному будинку в зручний для власника час, і ми домовимося про деталі. Ви будете приємно здивовані якістю установки, самої продукції (якщо купували її у нас), а також – комфортом всередині приміщення. Це буде гарно, зручно і енергоефективно, а, головне, з грамотним підходом.

Залишились питання?

Замовити дзвінок