Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Відмінність між дешевими і дорогими пластиковими вікнами

При виборі склопакетів багато покупців бажають знати відмінність між дешевими і дорогими пластиковими вікнами. Уже стало зрозуміло, що не існує прямої залежності між дорогими товарами і бездоганною якістю. Відповідно, дешеві моделі теж не завжди володіють рівно протилежними характеристиками. Адже багато компаній стали створювати аналоги товару за прикладом роботи іноземних колег, і відгуки споживачів про таку продукцію значно різняться.

Першочергово рекомендується звертати увагу на стабільність якості і тривалість терміну служби металопластикових виробів. Так як зазвичай їх купують на тривалий термін, умови експлуатації не завжди сприятливі, тому важливо, щоб конструкція була стійкою і грамотно виготовленою.

А це неможливо, якщо на матеріали було витрачено занадто мало коштів. Тобто, існує відмітка в ціні, нижче якої продукт просто не може відповідати очікуванням. А щоб переконатися в надійності заводу, можна поцікавитися про наявність сертифіката ISO 9001. Це система якості, що забезпечує сталість умовлених характеристик пропонованого товару. Це говорить про грамотний контроль на кожному етапі виробництва, а також збірки профілів.

Як контроль якості впливає на ціни продукту

Гідний контроль якості не буває низькозатратним, так як цей процес:

  1. Вимагає найму команди професіоналів з дослідницьких центрів, які напевно знають, як визначити гідну сировину, провести випробування і зафіксувати це у відповідній документації.
  2. Передбачає використання не тільки дрібнодисперсного порошку для створення пластика, з якого роблять безліч інших предметів, а ще й різних додаткових матеріалів для стабілізації, модифікації і з різними іншими цілями.
  3. Відрізняється складністю в плані визначення тих складових і їх співвідношення – щоб майбутній пластик повністю відповідав потребам користувачів, але і не надавав серйозного впливу на кінцеву вартість продукту. Це вимагає використання свіжих розробок сучасних і передових майстрів, фахівців, робота яких і оцінюється на відповідному високому рівні.

Будь-який виробник, який запровадив таку систему контролю, ставить собі за мету видавати хороший продукт, незалежно від цінового сегмента. У таких компаніях покупець не повинен вибирати якість, він в будь-якому випадку купує хороші металопластикові вікна в будинок або на будь-який інший об’єкт. І в такій ситуації у ПВХ-виробів набагато більше переваг, ніж у більш дешевих пластикових, алюмінієвих і дерев’яних аналогів у конкурентів.

Особливості виробництва

okno - Відмінність між дешевими і дорогими пластиковими вікнами

Процес виробництва дешевих або дорогих металопластикових пластикових вікон багато в чому схожий, але саме за рахунок нюансів співвідношення різних хімічних елементів змінюється підсумкова вартість виробу. Тобто, покупець робить вибір між міцністю, надійністю, функціональністю і дискомфортом в експлуатації, коротким терміном служби, дефектами.

При цьому ми знайшли спосіб надати клієнтам недорогу продукцію високого класу. Секрет в спочатку правильно сформованому технологічному процесі, який дозволяє на виході отримувати ідеальні вироби. Контроль здійснюється на кожному етапі виготовлення, але основний опір тепер, через роки, можна робити на терміні служби і задоволеності клієнтів нашою роботою. Саме наші покупці надали найціннішу інформацію про те, які дрібні мінуси і особливості вони знайшли за роки експлуатації.

Ми внесли корективи в виробничий процес, поліпшили якість обслуговування і організували висококласний сервіс. В результаті Ви можете скористатися продукцією, яка не підводить, особливо якщо подбати про встановлення. Важливо, щоб її виробляли також професіонали своєї справи, можете скористатися пропозиціями наших фахівців. Великий досвід в роботі з конкретною фірмою дозволив їм відточити навички і врахувати кожен дрібний нюанс. Виходить ідеальне вікно або двері, правильно поставлені ​​і з презентабельним зовнішнім виглядом.