Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Як ефективно убезпечити вікно дитячої кімнати?

Вікно дитячої кімнати – це не лише джерело світла та повітря. Воно таїть у собі ще й небезпеку для малечі. Знати те, як краще убезпечити своїх дітей, які грають біля вікна ПВХ, особливо важливо у теплі дні, коли вони відкриті для провітрювання приміщення. Щороку відбувається безліч травм і навіть смертей через падіння з вікон. Найбільш схильні до такої небезпеки діти у віці 5 років і молодші.

Допитливих малюків завжди притягують вікна, на яких не встановлені обмежувачі відчинення. Одна з найсерйозніших проблем під час падіння — це внутрішньочерепна травма. Інші потенційні травми включають переломи, внутрішні травми та струс мозку. Всього кілька секунд вистачає для того, щоб малюк дістався туди, де йому бути не слід. Саме тому однієї пильності недостатньо. Існують інші способи, здатні вберегти малюків від падіння з висоти.

Загальні правила дитячої безпеки

  • Ніколи не ставте дитяче ліжечко поруч із вікном. Розташовуйте меблі подалі, щоб ваші діти не могли забратися на них та дістатися відкритого вікна.
  • Будьте обережні з москітними сітками. Вони не убережуть вашу дитину від падіння, зате створюють ілюзію опори, і малюки не відчувають небезпеки, тому сміливо спираються на них. Пам’ятайте про це!
  • Важливо завжди дивитися та наглядати за своєю дитиною. Достатньо повернути голову на секунду, щоб дитина впала і отримала травму.

Блокатор

Блокатор встановлюється на віконні конструкції і є металевою клямкою, яка кріпиться на нижню частину віконного профілю, не даючи відкрити вікно. Це найпростіший і найдоступніший спосіб убезпечити металопластикове вікно. Але він ефективний лише для малюків. Діти старше 5 років вже здогадаються, як оминути таке блокування. Тому краще відразу вибрати щось серйозніше, або хоча б придбати блокатор, що замикається на ключ.

Ручка із замком

Коли йдеться про захист дітей від випадання з вікон, віконні ручки із вбудованим замком є ​​одними з найнадійніших способів знизити ризик серйозних травм малюків. Повністю заблокувати віконну конструкцію можна одним рухом ключа. Таку ручку в компанії ViGrand можна придбати окремо і встановити на більшість вікон за лічені хвилини, забезпечуючи собі таким чином тривалий спокій. До речі, такі замки захищають вікно не лише зсередини, а й служать захистом від зломів зовні.

Дитячий замок

Дитячий замок монтується на нижню частину стулки та блокує відкриття пластикового вікна. Відкрити його можна лише при використанні ключа. Зручно, що встановити такий захист можна будь-коли: як при монтажі, так і пізніше. Придбати у компанії ViGrand його можна окремо.

Безпека вікон та дверей – важливий компонент забезпечення безпеки для дітей. Віконні замки не тільки захистять ваших малюків від можливих падінь і защемлення пальців, але і запобігають їх виходу на вулицю або кімнати, до яких їм доступ небажаний. Як тільки ваша дитина навчиться повзати, настав час серйозно підійти до питання безпеки. Це захистить дітей від потенційно небезпечних ситуацій, знижуючи ризик серйозної травми.