Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Як і коли зняти плівку з пластикових вікон?

snyatie plenki s okna - Як і коли зняти плівку з пластикових вікон?Для захисту віконних профілів від пошкоджень під час транспортування та монтажу на віконні конструкції наклеюють захисну плівку ще до вивезення із заводу. Вона допомагає зберегти привабливий зовнішній вигляд вікна, захищаючи профіль від потертостей та подряпин. Але як дізнатися, коли її краще зняти та як це зробити?
«ViGrand» – завод, який виготовляє вікна в Миколаєві, рекомендує зняти плівку відразу після монтажу вікон, щоб уникнути проблем з її видаленням надалі. Якщо ви знімите захисну плівку відразу після монтажу, то це буде зробити дуже легко, а якщо на поверхні все ще залишиться клей, то ви зможете видалити його м’якою ганчіркою та безпечним мильним розчином.
Що буде, якщо захисна плівка залишається на вікнах на тривалий час? Клей на плівці може стати жорстким і важко видаляється. При встановленні вікон необхідно розуміти, як швидко закінчиться ремонт. Якщо ви знаєте, що ремонтний процес буде тривалим, краще замінити плівку на малярський скотч, який захистить віконний профіль від пошкоджень та бруду, але при цьому легко зніматиметься. Важливо пам’ятати, що чим довше захисна плівка знаходиться на вікнах, тим складніше її видалити.

Як видалити стару плівку із пластикових вікон без пошкодження профілю та збереження його зовнішнього вигляду?

Використання гострих металевих предметів та хімічних речовин не рекомендується, оскільки вони можуть пошкодити віконний профіль. Ми прихильники використання найбезпечнішого та перевіреного часом методу – нагрівання плівки феном. При нагріванні клей плавиться і плівку можна легко зняти. Необхідно бути обережним і не допустити перегріву плівки, щоб не пошкодити профіль тим, що клей просто затвердіє. Інші методи зняття плівки, такі як використання скребка або хімічних речовин, ми вважаємо небезпечними, оскільки вони можуть пошкодити поверхню профілю, що зіпсує його зовнішній вигляд.
Щоб запобігти пошкодженню та зберегти привабливий вигляд віконної конструкції, необхідно своєчасно видалити стару плівку. Якщо ви хочете замовити нові вікна або отримати детальну консультацію, звертайтесь до компанії ViGrand. Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання.