Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Як вибрати вікна у квартиру, основні правила.

nashi raboti13 - Як вибрати вікна у квартиру, основні правила.Хочемо поділитися основами при виборі вікон, які допоможуть зробити ваше життя комфортнішим, а знаходження будинку – затишним.

Перше, про що треба подумати – це безпека.

Найчастіше, саме перші та останні поверхи багатоповерхового будинку перебувають у зоні пильної уваги зловмисників, також стосується і власників приватних будинків. Якщо ви підходите під категорію людей, які мешкають на цих поверхах, варто звернути увагу на вигляд вікон із захистом від злому.

Що являє собою вікно із захистом від злому?

Захист, у нашому випадку це – безпека, виробу надає певний ряд якостей:
  • надійний профіль
  • ударостійкий склопакет
  • стійка до зламу фурнітура
Все, вище, перелічені якості значно ускладнять завдання непроханому гостеві і як наслідок змусять відмовитися від дурної витівки, або ж затримають злочинця до приїзду охоронної компанії.
При виборі вікна із захистом від злому, ми часто рекомендуємо ще один вид склопакета, який має захисні властивості – це склопакет із використанням скла «триплекс».
Завдяки спеціальній плівці, яка склеює між собою два стекла, а потім встановлюється в склопакет, скло при ударі не розсипається на дрібні уламки, а залишається в отворі і перешкоджає проникненню, тим самим запобігаючи шляху непроханому гостю.
Якщо говорити про безпеку у використанні вікон, то «триплекс» може вберегти ваших близьких від травм, наприклад при потраплянні в нього м’яча або іншого важкого предмета. Скло не осиплеться на підлогу або в найгіршому випадку на голову дитини, а залишиться у віконній рамі.

Особливості вибору вікон для дитячої кімнати або квартир, де є маленька дитина.

Крім профілю та склопакета, які ми рекомендуємо, важливим фактором є фурнітура.
Йдеться про легкість використання сучасних вікон. На відміну від старої столярки, металопластикові або алюмінієві вікна відкриваються, не докладаючи до цього особливих зусиль і цікавість дитини, помножена на ідеальну роботу нового вікна, може призвести до трагедії. Компанія Аdisem рекомендує додавати до замовлення дуже важливі елементи управління – дитячий замок або обмежувачі відкривання. Ці прості, але дуже надійні деталі захистять вас та ваших близьких.

Другим важливим пунктом для вибору вікна є захист від шуму.

Як підібрати металопластикові вікна для квартири, щоб забезпечити захист від шуму, особливо якщо навколо багато галасливих джерел? Вибір вікон із профілем класу А та шумозахисним склопакетом допоможе зробити ваше життя більш комфортним та захистить вас від шумів, які можуть призвести до неврозів і навіть глухоти. Це особливо важливо для мешканців як великих, так і маленьких міст, де рівень шуму може перевищувати норму. Для прикладу, показник шуму, що доноситься від жвавого проспекту під вікнами – більше 80 дБ при нормі 50-55 дБ.

Енергозбереження, як третій пункт вибору вікна.

Влітку сонячні промені приносять на порядок більше тепла, ніж в інші пори року, тим самим роблячи приміщення спекотним і як наслідок використання кондиціонера збільшується в рази.
Щоб зменшити рівень спеки в квартирі влітку, ми рекомендуємо вікна із захистом від сонця – головним елементом таких вікон виступає склопакет. Саме від його вибору залежатиме мікроклімат у приміщенні.
Взимку ж, навпаки, склопакет є промерзаючою частиною конструкції вікна. Для оптимізації рахунків на опалення ми пропонуємо енергоефективні вікна. Як ви вже здогадалися, склопакет вирішує, наскільки сильними будуть втрати в холодну пору року.
Сучасні технології не тільки дозволяють встановити енергоефективні вікна, а й інтегрувати його в систему “Розумний дім” з можливістю дистанційного керування через смартфон, з автоматичним провітрюванням, датчиком СО2 та безліччю інших корисних функцій. Все це дозволяє створити затишну хату, куди хочеться повертатися.

Четвертою особливістю вибору можна вважати – вибір дизайну вікна.

Щоб гармонійно вписати готове вікно в інтер’єр і в інтер’єр будівлі ми завжди пропонуємо широку палітру кольорів та видів ламінації виробів. Це особливо важливо, коли необхідно зберегти історичну цінність будинку, у тому числі багатоквартирного. А що б, навпаки, надати особливості та унікальності віконним конструкціям, їх можна доповнити внутрішніми та зовнішніми декоративними шпросами. Таке рішення візуально розділить склопакет та зробить вікна особливими.
Крім кольорових виконань віконних конструкцій ми можемо реалізувати в життя ідеї дизайнерів та архітекторів з різних видів форм та комбінацій вікон між собою.
Ми пропонуємо якісний підбір варіанта скління, що підходить під конкретний запит клієнта, враховуючи всі правила вибору вікна в квартиру. Ми маємо величезний досвід у виготовленні та встановленні вікон і вже зробили життя наших покупців – комфортнішим.