Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Як забезпечити комфортну тишу в будинку?

Вже не знаєте, як забезпечити комфортну тишу в будинку? Тоді шумоізоляція пластикових вікон може Вас серйозно виручити, але за умовою, що вона буде зроблена якісно. Вибирайте продукцію ViGrand, щоб мінімізувати шум з вулиці і забезпечити достатній комфорт в квартирі або іншому приміщенні.

Особливості

Жителям об’єктів, що знаходяться поблизу автострад, дитячих майданчиків, інших гучних місць часто відразу рекомендують купити вікна з шумоізоляцією. Ціна на такі металопластикові вікна трохи вище, ніж на стандартні варіанти, але рівень децибел, що виходять ззовні, значно знизиться. Можна просто замінити двокамерне на трикамерне ПВХ-вікно, цей метод є одним з найбільш поширених серед наших покупців, так як це ще й ефективно. Хороший склопакет з трьома камерами має шумоізоляційний ефект за рахунок того, що:

  • зовнішнє скло бере на себе найбільше звуковий тиск;
  • передає частину камері;
  • а потім – наступному полотну.

Чим більше таких етапів проходить вібрація, тим слабший звук потрапляє всередину приміщення, минаючи всі “перешкоди”.

Аргон

Металопластикові вікна з підвищеною шумоізоляцією, передбаченої конструктивно, вибирають для кращого ефекту приглушення шуму. Для цього система профілю створюється таким чином, щоб після того, як його встановили, порожнину можна було щільно заповнити аргоном. При цьому часто використовується особливий міцний вид скла з i-покриттям, абсолютно прозорим, але зберігаючим прохолоду в літню пору, а взимку – тепло.

Існує хибна думка про те, що дане наповнення швидко вивітрюється, в результаті чого виріб втрачає свої шумоізоляційні характеристики. Однак за фактом конструкція втрачає в рік не більше трьох відсотків усього обсягу газу. Що за 10 років означає його втрату до 30%. І все одно ці характеристики відчутно перевищують значення стандартних склопакетів.

Триплекс

Максимальну ізоляцію від сторонніх звуків забезпечує такий різновид скла, як триплекс. Його особливості полягають в багатошаровості – з’єднанні одиниць особливого виду плівки. Виходить дуже щільна структура зі звукоізоляцією такого рівня, яким не може похвалитися навіть конструкція дерев’яного вікна. При цьому прекрасною перевагою даного виробу стає безпека – скло не розсипається, якщо його розбити, а просто тріскається, залишаючись єдиним полотном. Такі вікна завжди виглядають особливо статусно, значно виграють на фоні сусідів і привертають особливу увагу перехожих. Такі скла дійсно стоять своїх грошей.

Якщо Ви купуєте шумоізоляційні склопакети в ViGrand, то можете бути впевненими у високій якості будь-якої моделі. Це завжди висококласні матеріали, ідеальна конструкція і оптимальні ціни. Ми готові допомогти з установкою, доставкою, якщо Вам це знадобиться. Просто спробуйте, як це – мати справу з надійною компанією, що піклується про своїх клієнтів.