Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Літо – найкращий сезон для заміни вікон

Літо – це найбільш вдала пора року для установки нових металопластикових вікон. Цьому сприяють тепло і хороші погодні умови, що роблять монтаж віконних конструкцій безпечним і комфортним як для приміщення, так і для його мешканців. Крім того, на літній сезон зазвичай випадає час знижок у виробників металопластикових конструкцій, що дозволяє ще й непогано заощадити.

Чому не варто встановлювати нові вікна взимку?

Фахівці компанії Vigrand знають на власному досвіді, що коли температура опускається нижче нуля градусів за Цельсієм, упевнитися в якості установки металопластикових виробів дуже просто. Якщо допустити певні помилки при монтажі теплоізоляційного контуру, утворюється щілина, через яку буде проникати відчутний потік повітря. Цей недолік зазвичай виявляється при здачі роботи, і його виявлення дозволить перевстановити конструкцію в той же день.

На завершальному етапі установки вікон використовується так звана “монтажна піна”, за допомогою якої здійснюють герметизацію по периметру. Однак варто пам’ятати, що здатність піни до розширення визначається певними показниками температури і вологості. Тому при сильних морозах її використання і, отже, весь процес установки вікна, є недоцільним.

Заміна вікон влітку

Літо, в свою чергу, є оптимальним сезоном для заміни старих вікон на нові.

  • По-перше, це може бути частиною ремонтних робіт, які також зазвичай проводяться в цю пору року, що дозволяє зробити “все і відразу”.
  • По-друге, найкращий температурно-вологісний режим літніх місяців гарантує “спрацьовування” всіх характеристик монтажних матеріалів, забезпечуючи високу надійність і довгу експлуатацію металопластикових вікон.