Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Заміна кріплення москітної сітки

Металопластикові вікна встановлені зараз практично в кожній квартирі. Вони мають безліч переваг перед старими дерев’яними, але і недоліки у них теж є.

Деякі деталі у таких конструкцій зроблені повністю з пластику, який погано переносить перепади температури на вулиці: зимові морози і літню спеку на пекучому сонці. Вже через кілька сезонів пластикові деталі пересихають, стають ламкими і кришаться від найлегшого дотику.

Одними з таких пластикових деталей є кріплення (куточки) москітної сітки. Вони розташовані назовні, тому постійно піддаються випробуванням з боку погодних умов.
Якщо кріплення москітної сітки поламалися, можна звернутися в спеціальний сервіс. В такому випадку майстри приїдуть на місце установки вікон і все полагодять. Але насправді відремонтувати пластикове вікно своїми руками не так вже й складно.

Інструкції до роботи

2 - Заміна кріплення москітної сітки

Всього для ремонту вам буде потрібно:

  • кріплення пластикове «куточок»;
  • викрутка хрестова.

Виконуємо всю роботу акуратно, саморізи нам ще знадобляться.

1 - Заміна кріплення москітної сітки

Викручуємо за допомогою хрестової викрутки саморізи, якими кріпилася стара деталь.
Прибираємо залишки пластику.

3 - Заміна кріплення москітної сітки
4 - Заміна кріплення москітної сітки
5 - Заміна кріплення москітної сітки

У комплект кріплень входить два верхніх і два нижніх куточка.
Підбираємо потрібний нам (тут – верхній лівий). Кріпимо його на старе місце за допомогою саморізів.

Вся робота зайняла кілька хвилин і не потребувала жодного спеціального обладнання. Відремонтувати москітну сітку виявилося дуже просто. Головне придбати запасний комплект кріплень. Можна, наприклад, купити куточки кріплення москітної сітки в інтернеті. Та й в найближчому будівельному супермаркеті їх напевно вдасться знайти.