Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Замки на вікна від дітей

Питання безпеки дитини стоїть на першому плані у батьків, і кожна дрібниця має бути продумана. Тому перед поповненням в сім’ї або при зміні склопакета ставляться замки на вікна від дітей. Це повинно бути функціональним пристрієм, що не допускає самостійного відкривання стулки малюком, отже, запобігає випаданню чада звідти.

vidy detskih zamkov na okna 1024x555 - Замки на вікна від дітейЩо вони собою являють

Дитячі блокуючі замки на вікна – конструкція, що має різні форми і типи механізмів, призначена посилювати безпеку дитини. Одними з кращих варіантів вважаються вироби від ViGrand, які відрізняються особливо якісним рішенням проблем, що виникають при установці подібного типу обладнання. Основними перевагами варто назвати:

  1. Абсолютний спокій батьків за те, що малюк може відкрити віконну стулку, просто повернувши ручку або впоравшись з не надто надійним захистом.
  2. Установка дитячого замку на вікна відбувається без серйозних конструктивних змін і буквально за лічені хвилини.
  3. Блокіратор виконує функцію додаткових охоронних заходів, тобто, запобігає потраплянню зловмисників ззовні.

Пластикові вікна в кожній дитячій кімнаті повинні мати підвищений ступінь безпеки. А хороший замок від дітей на вікна має порівняно невисоку вартість, яка не йде ні в яке порівняння з ціною благополуччя наших синів і дочок.

Нюанси установки

Якщо у Вас є досвід в ремонтних роботах, то монтувати блокіратор не складе великих труднощів. Адже багато видів дитячих замків на вікна встановлюються за схожою схемою:

  1. На нижню область стулки ставиться основна частина замкової конструкції, при цьому вона повинна знаходитися з протилежного від петель боку. Фіксацію краще проводити в положенні закрито, щоб одне ребро контактувало з рамою. Далі для вкрутки знадобиться використовувати два універсальних самореза.
  2. На спеціальних замках виробник передбачив отвори для намітки. З їх допомогою можна легко поставити відмітини на місця вкручування.
  3. Тепер можна приступати до відповідної частини, вона вже повинна відповідати поставленим відмітинам, залишається лише фіксувати конструкцію саморізами.

Рекомендуємо добре перевірити установку, перш ніж вважати роботу закінченою. Необхідно спочатку перевірити, чи вільно вікно переходить в режим провітрювання, а також можна піддати виріб невеликому стрес-тесту – докласти трохи більші зусилля в спробі відкрити стулку. Система не повинна бовтатися або піддаватися на відчинення. А більший вплив маленька дитина і не здатна надати.

Чи є альтернативи

Щоб зрозуміти, як вибрати замок від дітей на вікна, потрібно розглянути всі варіанти, а потім зупинятися на остаточному варіанті. І крім стандартних виробів, що кріпляться на поверхні пластика за допомогою саморізів існує альтернатива – ручка з замком, яка передбачає установку звичайного механізму для відкривання і закривання, тільки вона може закриватися на ключ в замкнутому положенні.

Якщо розглядати дійсно якісні варіанти, то перевагами такого рішення стануть:

  1. Функціональність.
  2. Довговічність.
  3. Відсутність отворів в пластмасі.
  4. Сучасний дизайн.

Однак і вартість даної продукції різниться, в порівнянні зі стандартними конструкціями. При цьому в багатьох випадках можна підібрати індивідуальне забарвлення і модель, які ідеально впишуться в інтер’єр приміщення.

Замовляйте продукцію ViGrand і користуйтеся якісним захистом, оберігаючи дітей від небезпеки. Ми створюємо дійсно надійні вироби, здатні зберегти здоров’я і життя тих, за кого ми відповідальні. Ви можете переконатися в цьому, прийшовши в наші магазини або подивившись фото, відео, відгуки, а також перевіривши власноруч прямо в магазині. Якщо у Вас виникли питання, можете зв’язатися з нами або ж звернутися до консультантів в торговельних точках.