Обмежена акція! Склопакети за три дні!

Жалюзі для вашого будинку та квартири

Кращі жалюзі для металопластикових вікон

Величезний асортимент матеріалів і конструкцій у сучасних жалюзі для металопластикових вікон може істотно ускладнити їх вибір. Однак, в залежності від типу приміщення, існує декілька найбільш оптимальних варіантів жалюзі. Розглянемо найпопулярніші з них.

>

Жалюзі з вертикальними ламелями.

Це найкращий вибір для невеликих кімнат. Вони візуально збільшують приміщення і найкраще підходять для спалень і віталень.

Жалюзі з горизонтальними ламелями.

Оптимальний вибір для кухні або ванної кімнати, особливо якщо виконані з дерева. Відмінно доповнюють інтер’єр, можна підібрати в один стиль з меблями.

Рулонні і касетні жалюзі.

А також плісе, є універсальними, а широкий вибір матеріалів і кольорів дозволяє встановлювати їх на вікнах в будь-яких кімнатах.

Вартість жалюзі може сильно варіюватися, але зазвичай принцип “чим дорожче – тим краще” в цьому випадку працює. Вироби з дешевих матеріалів почнуть втрачати свої властивості вже через рік-півтора, а більш дорогі прослужать не менше 5 років.

При виборі жалюзі слід враховувати не тільки обстановку приміщення, але і загальну колірну гамму і матеріали.

Наші консультанти завжди допоможуть з підбором жалюзі для вашого приміщення, квартири, офіс або заміського будинку.

В Миколаєві ви можете замовити виду жалюзі будь-якого  за телефоном (посилання на стор контакти). Ми завжди будемо раді допомогти Вам з вибором якісних і оригінальних виробів.